Українська правда
14:29
Четвер, 1 Листопада 2018

Обережно! Консерви вибухають! NewsOne та 112-го захищають євросимпатики РФ

Обережно! Консерви вибухають! NewsOne та 112-го захищають євросимпатики РФ
Обережно! Консерви вибухають! NewsOne та 112-го захищають євросимпатики РФ

Олексій Братущак, Українська правда

Другий день з ефірів двох каналів не сходять євродепутати Натан Гіл, Джонатан Арнотт, Девід Кобурн. Вони приїхали нібито захищати свободу слова в Україні.

От тільки історія цих депутатів показує: вони послідовно виступають проти України та за Росію. Це легко побачити по їхнім публічним заявам та голосуванню у Європарламенті.

"З великою приємністю", – євродепутатів зустріли на 112-му.

"Як долетіли, як вам погода", – розпливалася у посмішці журналістка і обіцяла показати, як працює "уся команда" Медведчука, ой 112-го телеканалу. Зустріч Медведчука з євроадвокатами не показали...

Далі були різні включення в новини, запрошення на ток-шоу. Усе, щоб продемонструвати: в Європі занепокоєні наступом на свободу слова у вигляді утисків Newsone та 112-го. Ніби українці такі тупи, що все з приставкою "євро" сприймають за абсолютне добро та еталон стандартів справедливості.

От тільки ці євродепутатів не є добром для України. Більше того, вони схожі на банальні "консерви РФ", які Москва задіює в потрібні моменти.

Давайте просто подивимось, в яких історіях засвітились ці "євроконсерви".

Захисники Russia Today


Ще пам'ятаєте висвітлення цим каналом подій 2014-2015 років в Україні? Добре.

Бо у вересні на захист RT виступав євродепутат Натан Гіл. Спеціалізований сайт про медіа "Детектор медіа" виклав кейс про цього гостя Newsone та 112-го.

У жовтні "робити все для підтримки RT" обіцяв Девід Коберн.

Дивно, що сьогодні ці двоє в одному реченні з Newsone та 112-м не згадують канал Russia Today. Він же в Україні вже заблокований. А це ж "Караул! Цензура в Україні! Наступ на свободу слова! Відхід від європейських цінностей!" Якось так оцінюють ситуацію з медіа в Україні ці євродепутати? Ну-ну...

Ідемо далі.

Третій захисник "вільних телеканалів" – Джонатан Арнотт.

У травні Європарламент ухвалив резолюцію про свободу та плюралізм ЗМІ. Тоді Арнотт виступав проти цієї резолюції.

2 роки тому Європарламент розглядав доповідь проти пропаганди третіх країн. По суті, йшлося про пропаганду Росії. Більшість євродепутатів документ підтримала. У Москві це назвали "новою холодною (інформаційною) війною".

Одні євродепутати говорили про напади Росії на Європу за допомогою пропаганди і шляхи боротьби з нею. Арнотт заявляв, що витрачати гроші на боротьбу з російською пропагандою не можна, краще їх спрямувати на боротьбу з проєвропейською пропагандою.

Гарні борці за свободу слова? Ага. Гібриднєнькі...

Потрібні РФ голосування у ЄП

Тут варто сказати, що усі троє євродепутатів – британці. Вони – євроскептики, при цьому вважають можливим балотуватися і працювати в Європарламенті. Гібридна політика.

Ну а тепер давайте подивимось, як ці євродепутати голосували за важливі для України рішення.

Червень 2015-го. Європарламент ухвалює резолюцію "Про стан відносин між ЄС та Росією". У ній засуджується анексія Криму та війна Росії проти України. Жоден з трьох захисників 112-го та Newsone цю резолюцію не підтримав.

Вересень 2014-го. Європарламент ратифікує Угоду про асоціацію Україна-ЄС. Захисники "незалежних телеканалів" голосують проти.

Квітень 2017-го. Голосування за безвіз українцям. Хто голосує проти? Ну ви вже знаєте – трійка євро адвокатів.

Ці євродепутати не просто голосують в руслі російських антиукраїнських інтересів. Вони публічно озвучують російські меседжи. 

Ось приклади заяв Девіда Кобурна, які зрозумілі навіть без перекладу на українську:

8.07.2015: "We are better off Cooperating with Russia"

5.10.2016: We should work with the Russians in Syria not against them

І ось тепер цих європейців нам показують, що ніби вони переймаються станом європейських цінностей в Україні. Нє, ну а шо? Не привозити ж депутатів з триколором. Це ж відверте "палєво". Війна гібридна, тому і задіюють такі гібридні методи: російські консерви під прапором ЄС.

Покажіть своїх друзів


Представники 112-го та Newsone часто озвучують здивування: чому це їх не підтримують інші українські журналісти?

Ну так треба просто подивитись навколо себе, хто там поруч з вами бореться за свободу слова? Ось такі євродепутати? Піховшек, Журавський та Жарких? І ще десятки подібних консерв? Особи, які або вже мають "історію успіху" у вигляді озвучення темників, законопроектів про цензуру, співпраці з сепаратистськими пропагандистами. Або тільки зараз розкриваються в історії з захистом Newsone та 112-м. Все.

Це ж все легко перевіряється та викривається.

Якщо працівники 112-го та Newsone не можуть елементарно прогуглити історію євродепутатів, то про яку журналістику на цих телеканалах говорять? Якщо ж вони таки можуть власноруч знайти інформацію про ці "євроконсерви", то чому виводять їх в ефір у вигляді борців за європейські цінності в Україні? Це ж пряма участь у гібридній війні на стороні РФ.

І коли кажуть, що ось, телеканали закриють, журналісти залишаться без роботи, то виникає одне питання: якого біса вони тримаються за роботу на російську пропаганду? Ми точно маємо їх жаліти?

Ну і останнє. Коли у серпні з ефіру 112-го викинули програми "Радіо Свобода" працівники телеканалу мовчали. Чомусь тоді вони не говорили про утиски свободи слова, безробітних колег та їхні родини...

Українська правда
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
338
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop