17:10
Понеділок, 25 Червня 2018

26 червня – конференція ОБСЄ зі свободи ЗМІ в Києві

Конференція ОБСЄ зі свободи ЗМІ в Києві буде присвячена посиленню свободи і плюралізму засобів масової інформації в Україні вчаси конфлікту в країні та навколо неї
26 червня – конференція ОБСЄ зі свободи ЗМІ в Києві

Медіафахівці, представники уряду та громадянського суспільства, відомі міжнародні експерти та журналісти зберуться на одноденну експертну конференцію ОБСЄ в Києві, щоб обговорити свободу ЗМІ в країні під час конфлікту.

Під час п’яти експертних сесій заходу будуть розглядатися такі теми: забезпечення різноманіття та плюралізму медіа, протидія дезінформації та пропаганді, безпека журналістів, подолання «мови ворожнечі» та свобода художнього вираження.

Цю конференцію організовує Офіс Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ.

Журналісти запрошуються до висвітлення одноденної конференції, проте фото- і відео-зйомка дозволяється тільки під час вступної частини з 09:00 до 9:30 у вівторок, 26 червня, у Галереї Д12 (вул. Десятинна, 12).

Журналісти, які бажають висвітлювати конференцію, зобов’язані надіслати електронний лист із підтвердженням на адресу nicolas.ebnother@osce.org не пізніше понеділка, 25 червня, до кінця робочого дня. Для акредитації на заході необхідно буде представити дійсний документ, що посвідчує особу.

Усі запити на інтерв’ю під час заходу необхідно надсилати на адресу deniz.yazici@osce.org або телефонувати +43 664 859 0956.

Стежити за подією можна у Twitter за хештегом #FOMUkraine. Детальний порядок денний та біографії спікерів українською та англійською мовами доступні за посиланням.

Подія буде транслюватися наживо з перекладом українською мовою за посиланнямwww.osce.org/rfom/live.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
686
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop