13:12
Понеділок, 9 Жовтня 2017

Онлайн-прем'єра переможця всеукраїнського конкурсу «The Guardian прямує в Україну»

Рік тому під час Docudays UA-2016 «The Guardian прямує в Україну» оглосив своїх фіналістів. З-поміж ста заявок з усієї України три проекти стали готовими документальними фільмами: «Домашній матч» Аліси Коваленко, «Ленінопад» Світлани Шимко та «Історія зимового саду» Семена Мозгового.
Онлайн-прем'єра переможця всеукраїнського конкурсу «The Guardian прямує в Україну»
Онлайн-прем'єра переможця всеукраїнського конкурсу «The Guardian прямує в Україну»

Від сьогодні «Домашній матч» Аліси Коваленко можна подивитися на сайті The Guardian. Саме цей фільм за результатами фінального пітчингу під час Docudays UA-2016 отримав грант у 5000 фунтів від британського видання The Guardian. «Домашній матч» Аліси Коваленко – це історія 20-річної киянки з бідної сім'ї, яка виросла на задвір’ях великого міста й знайшла свій шлях до певного умовного благополуччя через футбол.

«У нас не було чітких критеріїв щодо тем проектів. Єдина умова – фільм повинен розповідати про сучасну Україну, актуальні проблеми, які хвилюють наше суспільство, – розповідає Дар'я Бассель, програмна координаторка Docudays UA. – Фільм Аліси Коваленко — це історія, що описує насамперед дику бідність і невлаштованість нашого суспільства, де жодні соціальні зв'язки не працюють, де і не йдеться про те, що можна очікувати допомоги від державних інституцій. Історія суспільства, схожого на заросле бур'яном футбольне поле, де кожен гравець сам по собі, крутиться-крутиться, утративши свою команду в густому тумані безладної сучасності».

Організатори всеукраїнського конкурсу «The Guardian прямує в Україну»: The Guardian, Британська Рада в Україні, Docudays UA.

На фото кадр із фільму Аліси Коваленко «Домашній матч»

docudays.org.ua

docudays.org.ua
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
201
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop