Саддам Хусейн изгоняет журналистов CNN из Иракаlenta.ru

25 Жовтня 2002
0
719
25 Жовтня 2002
12:39

Саддам Хусейн изгоняет журналистов CNN из Иракаlenta.ru

0
719
Саддам Хусейн изгоняет журналистов CNN из Иракаlenta.ru
Правительство Ирака заявило о намерении выслать из страны главу представительства американской телекомпании CNN Джейн Арраф (Jane Arraf) и нескольких других корреспондентов. По данным CNN, руководство Ирака также намерено ввести жесткие ограничения на выдачу виз иностранным журналистам. Власти Ирака неоднократно высказывали свое недовольство работой корреспондентов CNN. Особенное возмущение Багдада вызвал репортаж о крупной антиправительственной демонстрации у здания иракского министерства информации. Распоряжением правительства Ирака сотрудникам телекомпании CNN запрещено также работать на территории контролируемого курдами северного Ирака. После депортации лишь нескольким западным журналистам будет позволено освещать события, происходящие в Ираке. lenta.ru
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
719
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду