Олександр Пономарьов сприймає свою участь у „Євробаченні-2003” як затратну місію?
27 Лютого 2003
Олександр Пономарьов сприймає свою участь у „Євробаченні-2003” як затратну місію?
"Ви розумієте, що таке взагалі зробити вибірковий конкурс? Це – „Таврійські ігри” №2, тоді це буде повноцінний відбірковий конкурс". На сайті „Детектор медіа” триває громадське обговорення процедури визначення учасника конкурсу „Євробачення-2003” від України. Опитані нами експерти висловили чимало претензій до того, що відомого співака Олександра Пономарьова НТКУ обрала без проведення національного всеукраїнського конкурсу.
Свою думку з приводу ситуації, що виникла, на прохання кореспондента „Детектор медіа” висловив сам Олександр Пономарьов.
- Як ви ставитеся до претензії, що оскільки вашу участь у конкурсі має оплатити Національна телекомпанія України, яка існує на кошти платників податків, то, відповідно, моральніше було б провести всеукраїнський конкурс для визначення учасника „Євробачення-2003”?
Олександр Пономарьов: - Справа в тому, що є два методи відбору на цей конкурс. Перший: коли вирішує творчий колектив телекомпанії – учасниці „Євробачення”, другий метод відбору – це національний конкурс. І це відомо, я про це неодноразово говорив на прес-конференціях.
Той продюсер, що писав цю єрунду на ваш сайт (автор статті Олександр Зирін, доцент кафедри шоу-бізнеса Київського університету культури. – „Детектор медіа”) задає запитання, як людина з вулиці, що нічого не знає. Якщо вона хоче знати це, є сайти, є інформація. Я вибачаюся, але мені немає зараз за що пісні купувати. Ви розумієте, що таке взагалі зробити вибірковий конкурс? Це – „Таврійські ігри” №2, тоді це буде повноцінний відбірковий конкурс. Я от був у Латвії. Це – Палац спорту, це як мінімум 150 тисяч доларів, де наша держава їх зараз візьме? Зараз треба купувати пісні закордонних авторів. Хто платитиме за це? Я плачу... Я вам чесно кажу, якби у мене була можливість, якби я знав, що така ситуація буде, то я б із задоволенням передав би цю місію комусь іншому, коли хтось так дуже хоче поїхати на цей конкурс. Зирін, може, хоче поїхати, чи, може, його бувша дружина?
Оксана Лисенко
Від „Детектор медіа”. - Отже, позиції всіх зацікавлених сторін – експертів, Національної телекомпанії, самого співака - нашим читачам ми представили. Залишилося, щоправда, ще одне не з’ясоване нами питання: відкіля все ж таки НТКУ візьме кошти для оплати участі нашого учасника в „Євробаченні-2003”? Сподіваємось, що про це нам повідомлять відкрито і публічно.
Що ж до того – скільки коштів треба було б для проведення загальнонаціонального конкурсу, чи дійсно немає для цього спонсорів (бо ще не прийшов час виборної кампанії?), чи не має в нас авторів, здатних створити гідні твори, за які не було б соромно на міжнародному рівні, чи задовольняє наших глядачів музичне телебачення на Першому національному – то ми сподіваємось поговорити про це вже найближчим часом.
Залишайтесь з „Детектор медіаю”!
Читайте також:
Олександр Пономарьов сприймає свою участь у „Євробаченні-2003” як затратну місію?
Олександр Пономарьов представлятиме Україну на “Євробаченні-2003”
Запитання „Детектор медіа”: - Як ви вважаєте, чи потрібно було проводити відкритий загальнонаціональний конкурс для того, щоб визначити учасника від України на конкурсі „Євробачення-2003”, що пройде цього року в Литві?
Україна “підспівуватиме” учасникам “Eurovision” разом із усією Європою.
Радість!.. Чия? За скільки?
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ