Тижневик «Вести. Репортер» коштуватиме 10 гривень

Тижневик «Вести. Репортер» коштуватиме 10 гривень

27 Серпня 2013
13957
27 Серпня 2013
18:44

Тижневик «Вести. Репортер» коштуватиме 10 гривень

13957
Виходитиме на 80 шпальтах. Головний жанр - репортаж, значна увага приділятиметься якісній фотографії
Тижневик «Вести. Репортер» коштуватиме 10 гривень
Тижневик «Вести. Репортер» коштуватиме 10 гривень

Новий тижневик «Вести. Репортер», перше число якого виходить 30 серпня, коштуватиме 10 гривень. Видання виходитиме на 80 сторінках (плюс обкладинка) заявленим накладом 50 тисяч примірників. Про це «Детектор медіа» повідомив головний редактор журналу Іскандер Хісамов (на фото).

 

Заступниками головного редактора стали Гліб Простаков і Дмитро Люкайтіс, повідомив пан Хісамов. Гліб Простаков у минулому був заступником головного редактора журналу «Эксперт Украина», головним редактором журналу «НефтеРынок», заступником директора аналітичного центру «Експертна рада». Дмитро Люкайтіс працював у різних російських ЗМІ, зокрема у видавничому домі «Коммерсантъ», газеті «Газета», був редактором відділу «Суспільство» в журналі «Русский Newsweek».

 

У редакції журналу «Вести. Репортер» три відділи, розповів пан Хісамов. Відділ економіки очолила Світлана Крюкова, культури - Влад Азаров, політики - поки що сам Іскандер Хісамов. У виданні загалом працює 16 штатних журналістів.

 

Зі слів пана Хісамова, «Вести. Репортер» буде більш прив'язаним до актуальності, ніж «Русский репортер», за ліцензією якого видається українське видання. «Грубо кажучи, на 80 відсотків (нагадуватиме) "Русский репортер", на 20 відсотків - "Эксперт". Жанри - такі ж, як в "Русском репортере". Головний жанр - репортаж. Величезна увага до якісної фотографії», - розповів головний редактор. При цьому близько 75% контенту становитимуть власні матеріали, близько 25% - матеріали «Русского репортера».

 

«Вести. Репортер» виходитиме по п'ятницях. «Це журнал недільного читання», - зауважив пан Хісамов.

 

Аудиторія тижневика, за визначенням головного редактора, - це люди, які приймають рішення, - політики, бізнесмени, менеджери, чиновники, а також експерти, вчені, креативний клас, япі, студенти.

 

Нагадаємо, що журнал «Вести. Репортер» було зареєстровано 7 червня. Засновником є ТОВ «Медіа-репортер». Компанією керує Сергій Шмід - колишній директор з управління тиражами видавництва «Сьогодні мультимедіа», який нині відповідає за розповсюдження газети «Вести».

 

Журнал «Вести. Репортер» стане новим проектом холдингу «Мультимедіа-інвест груп» Ігоря Гужви. Першим проектом холдингу стала щоденна безкоштовна газета «Вести», яка стартувала у травні. Газета заснована і видається ТОВ «Вісті мас-медіа», керівником якого є Ігор Гужва.

 

Також «Мультимедіа-інвест груп» створює телеканал «Вести TV» на базі нещодавно придбаного супутникового телеканалу UBR і думає над запуском радіостанції «Вести FM».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
13957
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду