10:31
Вівторок, 30 Квітня 2013

Колишні співробітники каналу ТВі створять свій інтернет-проект

Колишні співробітники каналу ТВі створять свій інтернет-проект
Колишні співробітники каналу ТВі створять свій інтернет-проект

Журналісти ТВі, які в понеділок, 29 квітня, звільнилися з каналу через конфлікт з новим керівництвом, будуть створювати свій інтернет-проект. Про це 29 квітня в ефірі «Свободи слова» на ICTV заявив журналіст Мустафа Найєм, пише «Українська правда».

 

«Ми з нашими колегами, які вийшли з телеканалу ТВі, в тому числі з тими, які раніше працювали на інших каналах, будемо робити новий проект. Цей проект буде дійсно прозорим, тому що там не буде олігархів, це буде інтернет-проект, в якому ми будемо самі робити свою роботу», - сказав пан Найєм.

 

Також журналіст звернувся до користувачів Facebook по допомогу у реалізації цього проекту: «Якщо ви зможете, допоможіть нам будь ласка, тому що без вас, без тих людей, які нам довіряють, ми цього не зможемо».

 

Нагадаємо, 29 квітня колектив журналістів телеканалу ТВі, який з 23 квітня оголосив страйк, прийняв рішення піти з каналу. Заяву оголосили на ганку телеканалу. Під нею підписалися 30 осіб, зокрема, Мустафа Найєм, Роман Недзельський, Юлія Банкова, Андрій Сайчук, Анастасія Станко.

 

29 квітня на ТВі вперше з початку конфлікту на каналі вийшли в ефір новини, які має вести Юлія Литвиненко, а готують їх залучені журналісти. Новий керівник інформаційного мовлення ТВі Єгор Чечеринда повідомив «Детектор медіа», що канал залучає нових людей, бо планує розширити інформаційне мовлення і зробити кілька випусків новин замість одного. Він також запевнив, що каналу потрібні й ті, хто страйкує, і ТВі зацікавлений у їх поверненні.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9951
Переглядів
Коментарі
Журналист
10:07 / 03 Травня 2013
Не верю Мустафе...
Пошел
14:42 / 30 Квітня 2013
Да пошел ты....ПРО!
про
14:29 / 30 Квітня 2013
ну конечно, "демократ" Мустафа получит от "демократических" Штатов "демократические" деньги и запустит интернет-канал. какие же вы однобокие журналисты в своих суждениях, оценках, подачах. Точнейший образ, все-таки, выбрал для Мустафы Зеленский.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop