Невеселі перспективи правового регулювання в Україні питань інформатизації
Грунтовний юридичний аналіз проекту Закону України “Про діяльність у сфері інформатизації” привів до висновку, що в дійсності Законопроект призведе до наслідків, діаметрально протилежних зображеним авторами у пояснювальній записці документу. Грунтовний юридичний аналіз проекту Закону України “Про діяльність у сфері інформатизації” привів до висновку, що в дійсності Законопроект призведе до наслідків, діаметрально протилежних зображеним авторами у пояснювальній записці.
Не важко здогадатись, що автори спробували замістити прогалини у сфері правовідносин, пов'язаних з обігом інформації, новими нормами і, насамперед, врегулювати фактично існуючі відносини між суб'єктами у мережах, зокрема, у мережі Інтернет (це, здається, постало головною підставою активістам інтернет-спільноти бити на сполох ). Більш безпосередньо кажучи - замістити прогалини під девізом “Все, що не дорегульовано- зарегулюємо самі і на власний розсуд”. Інша справа, в якій манері це зроблено. Повністю прочитати текст можна тут.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
медіа-юрист
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ