Нацрада додала Валерія Ніколаєва до переліку осіб, які несуть загрозу безпеці України

Нацрада додала Валерія Ніколаєва до переліку осіб, які несуть загрозу безпеці України

2 Жовтня 2025
0
5567
2 Жовтня 2025
09:26

Нацрада додала Валерія Ніколаєва до переліку осіб, які несуть загрозу безпеці України

0
5567
Російський актор висловлював антиукраїнські заяви.
Нацрада додала Валерія Ніколаєва до переліку осіб, які несуть загрозу безпеці України
Нацрада додала Валерія Ніколаєва до переліку осіб, які несуть загрозу безпеці України

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення додала до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, російського актора Валерія Ніколаєва. Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 1 жовтня.

Рішення було прийнято після моніторингу його публічних виступів у медіа та соціальних мережах, які містять антиукраїнські заяви та пропаганду, спрямовану на підтримку військової агресії Росії проти України. Валерій Ніколаєв — російський актор театру і кіно, який грав головну роль у фільмі «День народження Буржуя».

«Його публічні виступи в медіа та на соціальних платформах, в яких він фактично підтримує злочинні дії держави-агресора та виправдовує війну рф проти України, мають значний вплив на громадську думку і використовуються для популяризації ідеології так званого “русского мира”, підтримки загарбницьких дій держави-агресора, — йдеться на сайті регулятора. — Зокрема, Ніколаєв активно співпрацює з пропагандистськими телевізійними проєктами під керівництвом головного рупора кремля Володимира Соловйова на каналі “Соловьев LIVE”, де виправдовує дії російської влади та заперечує суверенітет і територіальну цілісність України».

Крім того, регулятор підтвердив факт незаконного в’їзду Ніколаєва на тимчасово окуповані території України, зокрема до Луганська, де він публічно підтримував окупаційний режим. На думку регулятора, його дії розцінюються як пряма загроза національній безпеці, дестабілізація суспільства і пропаганда війни.

Нацрада направить відповідне звернення до Міністерства культури та стратегічних комунікацій України.

Нагадаємо, 12 червня Нацрада внесла до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, російського актора, гумориста й телеведучого Азамата  Мусагалієва.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
5567
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду