Компанії з Одеської області та  Дніпра отримали ліцензії провайдерів

Компанії з Одеської області та Дніпра отримали ліцензії провайдерів

16 Лютого 2023
863
16 Лютого 2023
12:53

Компанії з Одеської області та Дніпра отримали ліцензії провайдерів

863
Вони вестимуть мовлення через аналоговий кабель.
Компанії з Одеської області та  Дніпра отримали ліцензії провайдерів
Компанії з Одеської області та  Дніпра отримали ліцензії провайдерів

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення видала ліцензії провайдера програмної послуги ТОВ «Мега лінк» з Дніпра та ФОП Сопачової І.О. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 16 лютого.

Обидві компанії мовитимуть за технологією — аналоговий кабель.

«Мега лінк» планує транслювати  64 канали, з яких 56 вітчизняні, а ФОП Сопачової І.О. 84 канали, з яких 64 вітчизняні.

Строк дії ліцензії — 10 років.

Також на цьому ж засіданні регулятор анулював ліцензії трьом регіональним провайдерам. Від ліцензії відмовилось ТОВ «Телекомунікаційно-інформаційні системи» з Запоріжжя (аналог та цифра), ПП «Візит-сервіс» з Кременчука Полтавської області (аналог, цифра, IPTV) та ТОВ «Українська телекомунікаційна група» з  смт Калинівка Київської області (аналог).

Нагадаємо, 2 лютого Нацрада видала ліцензії провайдера програмної послуги компаніям ТОВ «Сетілайт» та ТОВ «Комерційне підприємство ТРК "Мрія"». А наприкінці 2022 року ліцензії провайдера отримали три компанії з Одеської, Вінницької та Харківської областей. ПП «Телевізійний кабельний центр» надаватиме послуги у м. Подільськ Одеської області, ФОП Мазур О. М. — у м. Тульчин Вінницької області, а ТОВ «Кворум» — у смт Донець, Харківської області.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
863
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду