Львівський канал  «НТА» змінив логотип та переоформив ліцензію

Львівський канал «НТА» змінив логотип та переоформив ліцензію

17 Червня 2022
2709
17 Червня 2022
13:39

Львівський канал «НТА» змінив логотип та переоформив ліцензію

2709
Тепер назва каналу писатиметься латиницею.
Львівський канал  «НТА» змінив логотип та переоформив ліцензію
Львівський канал  «НТА» змінив логотип та переоформив ліцензію

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію львіської компанії «НТА - Незалежне телевізійне агентство» через зміну логотипу з НТА на NTA. Таке рішення регулятор прийняв на своєму засіданні 17 червня.

Директорка каналу Наталія Струк розказала, що зараз проводиться ребрендинг графіки і дизайнери розробили новий сучасний  логотип, який вона також називає патріотичним: «Ми б хотіли оновити загальний вигляд нашого каналу. Ми запустили проєкт «Говорить Великий Львів». Патріотичний напрямок для нас важливий». В оновленій графіці каналу поєднуються чорно-червоні кольори.

У відповідь на слова директорки голова Нацради Ольга Герасим’юк запитала чи канал у проєкті «Говорить Великий Львів» дотримуватиметься всіх стандартів: «Зараз треба об’єднувати людей а не роз’єднувати їх радикальними думками».

Наталія Струк запевнила членів Нацради у дотриманні стандартів. Також вона додала, що проєкт Остапа Дроздова на каналі не виходить.

Нагадаємо, торік Нацрада призначила перевірку львівському каналу НТА (юридична особа ПП «НТА – незалежне телевізійне агентство») через ознаки ксенофобії у програми «Говорить великий Львів». Також приватне підприємство «НТА — Незалежне телевізійне агентство» Дмитра Добродомова у жовтні минулого року отримало місце у місцевому мультиплексі. 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2709
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду