Нацрада видала ліцензію каналу телемагазинів

Нацрада видала ліцензію каналу телемагазинів

26 Січня 2022
1673
26 Січня 2022
14:43

Нацрада видала ліцензію каналу телемагазинів

1673
Супутникова ліцензія видана на 10 років.
Нацрада видала ліцензію каналу телемагазинів
Нацрада видала ліцензію каналу телемагазинів

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення видала ліцензію на супутникове мовлення каналу «Тюсо» (юридична особа – однойменне приватне підприємство) і відклала розгляд цього питання. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 26 січня.

Компанія хоче запустити цілодобовий канал телемагазинів. Однак у грудні 2021 року регулятор не видав ліцензію через те, що зафіксував мовлення телеканалу, який ще не має ліцензії на супутнику Amos, а також у двох київських провайдерів – SunNet та KievNet.

Представник компанії зазначив, що це тестове мовлення. Однак Нацрада вирішила це перевірити.

Як розказав заступник голови Нацради Олег Черниш, регулятор отримав пояснення від СТБ, який здійснює підйом каналу на супутник, та інших компаній, які його задовольнили.

Нагадаємо, бенефіціарною власницею каналу є Віра Симонова.

«Ми виходимо в ефірі як супутникових каналів, так і ефірних, ми працюємо з медіагрупами. Маємо свою студію. В ефір виходить реклама ювелірних виробів, одягу. Нарікань не було, у нас сотні клієнтів. Але оскільки деякі канали переформовуються, ми потребуємо розвитку», – повідомив представник каналу під час засідання 8 грудня.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1673
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду