Медіагрупи оголосили умови продажів  своїх каналів на 2022 рік

Медіагрупи оголосили умови продажів своїх каналів на 2022 рік

8 Вересня 2021
3054
8 Вересня 2021
12:21

Медіагрупи оголосили умови продажів своїх каналів на 2022 рік

3054
При формуванні ціни вони планують враховувати індивідуальний підхід до кожного партнера.
Медіагрупи оголосили умови продажів  своїх каналів на 2022 рік
Медіагрупи оголосили умови продажів  своїх каналів на 2022 рік

Чотири медіагрупи — StarLightMedia, «1+1 медіа», «Медіа Група Україна» та «Інтер медіа груп» — обіцяють змінити умови продажу своїх каналів для партнерів на наступний рік. Про це менеджери заявили під час конференції Telecom Ukraine в Одесі.

Майже всі натякали на індивідуальний підхід у формуванні умов для партнерів.

«У цьому році з нами буде цікаво домовлятись, у нас зміниться підхід до підписної компанії і до ціноутворення. Це все буде індивідуально, а зараз я не буду озвучувати цифри. У всіх буде можливість домовитись і всі почуватимуться більш комфортно», — запевнив керівник дивізіону PayTV&Digital StarLightMedia Микола Фаєнгольд.

Директор зі стратегії та розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна» Федір Гречанінов також обіцяв зовсім іншу підписну компанію: «Якщо раніше все було чітко, однозначно та передбачувано, то ця компанія буде інакшою. Враховуватиметься багато дивовижних нюансів, які не враховувались раніше». Щоби зрозуміти, чи позитивна ця практика для ринку, він радив дивитися на фінансові результати 2022 року.

Генеральний директор компанії «Торсат» (дистрибутор «Інтер медіа груп»)  Денис Васянович умови для ринку зашифрував у метафори: «Якщо до цього настрій був такий, що ми всі помремо, то тепер кажу, що всі ми будемо жити».

А директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення Андрій Мальчевський запевнив, що «1+1 медіа» серйозно перегляне свою політику продажів: «Ми хочемо win-win стосунки із провайдером. Ми не прагнемо закриття провайдерів, і лише за те, щоб усі збільшували гроші — і провайдери, й ми. Тоді все буде добре. Тому цифри провайдерів після виплати роялті будуть зростати».

Втім до такого win-win деякі провайдери поставилися скептично.

А як удалося з’ясувати «Детектору медіа» з власних джерел, на 2022 рік «Медіа Група Україна» нібито планує підняти ціни на 15% (для когось із партнерів ця цифра може бути нижчою). StarLightMedia розширює програму лояльності та запроваджує бонуси, індивідуальні для партнерів. «Інтер медіа груп», за неофіційною інформацією, поки що змін у політиці продажів не планує, а «1+1 медіа» тримає свої умови в секреті.

Нагадаємо, торік медіагрупи підвищили ціни на свої канали для провайдерів на 30%. 

Фото: facebook.com/telecom.ukraine

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3054
Читайте також
26.10.2021 14:00
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
3 222
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду