11:28
П'ятниця, 26 Лютого 2021

Нацрада призначила перевірку провайдеру з Донецької області

620
Регулятор зафіксував ретрансляцію не адаптованих каналів, не повну трансляцію універсальної програмної послуги тощо.
Нацрада призначила перевірку провайдеру з Донецької області
Нацрада призначила перевірку провайдеру з Донецької області

25 лютого Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призначила перерівку провайдеру «Дельта» з Донецької області за результатами моніторингу, який виявив у діяльності компанії ознаки  порушень законодавства.

За інформацією регулятора, провайдер не в повному обсязі транслював канали з універсальної програмної послуги. Також ретранслював канал NASA, що не входить до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Також, моніторинг зафіксував недотримання загальної концепції добору програм для ретрансляції. Зокрема, у місті Кураховому Донецької області ретранслювався Navigator, який не входить до переліку програм, передбачених загальною концепцією. Ця концепція є обов'язковим додатком до ліцензії провайдера програмної послуги. Окрім цього провайдер змінив територію прийому телемережі.

До 17 березня ліцензіат має надати Національній раді документи і матеріали, необхідні для проведення безвиїзних перевірок.

Нагадаємо, під час минулого засідання Нацрада оголосила попередження провайдеру «Павутина.нет» через трансляцію каналів, які не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

~insertother~

Ілюстрація: скріншотВсі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
620
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду