17:15
Четвер, 1 Жовтня 2020

Нацрада перевірить канали «Мега», НЛО TV та «UA: Культура»

1 832
Причина – недотримання мінімальної частки українського контенту 50%.
Нацрада перевірить канали «Мега», НЛО TV та «UA: Культура»
Нацрада перевірить канали «Мега», НЛО TV та «UA: Культура»

1 жовтня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові перевірки телеканалів «Мега», НЛО TV та «UA: Культура» через зменшення частки українського контенту і недотримання програмної концепції.

Перевірки призначено за результатами моніторингів, проведених ще в травні 2020 року.

Зокрема, на каналі «Мега» з 11 по 17 травня частка програм українського виробництва в проміжку між 7:00 та 23:00 становила 45% тижневого обсягу мовлення замість передбачених законом 50%. Також Нацрада виявила недотримання програмної концепції: канал зменшив обсяг власного виробництва з 58,3% до 56%.

На каналі НЛО TV за цей же період частка програм українського виробництва становила 44% тижневого обсягу мовлення замість 50%.

На суспільному телеканалі «UA: Культура» 11 травня обсяги національного продукту становили 42% замість 50%. Також канал зменшив обсяг добового мовлення з 24 годин до 16 годин (припинив нічне мовлення), через що виникло порушення програмної концепції, яка передбачає на каналі 90% національного продукту на добу.

Нагадаємо, 20 серпня Нацрада призначила позапланову перевірку суспільного телеканалу «UA: Перший» через зменшення частки національного продукту і трансляцію реклами алкогольного напою. Ту перевірку призначили теж за результатами моніторингу від 11 травня.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1832
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
31 Жовтня 2020
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду