19:39
Вівторок, 26 Травня 2020

Комітет гуманітарної політики пропонує Уряду виділити додаткові 1,8 млрд грн на культуру

505
Гроші мають піти на компенсацію збитків під час пандемії, вважає голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко.
Комітет гуманітарної політики пропонує Уряду виділити додаткові 1,8 млрд грн на культуру
Комітет гуманітарної політики пропонує Уряду виділити додаткові 1,8 млрд грн на культуру

Про це він сказав в ефірі «Радіо НВ».

«Ми будемо наполягати в розмові з Кабінетом міністрів на виділенні додаткових 1,8 млрд грн, щоб компенсувати збитки, яких зараз зазнає культура, креативні індустрії. За даними Кабміну, вони – одни з найбільших сфер економіки. І це гроші, які можуть піти на інституціональну підтримку цих сфер – УКФ, Держкіно тощо», - сказав він.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики підготував лист до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з закликом доопрацювати Державну програму стимулювання економіки та подолання наслідків пандемії.

24 квітня 2020 року Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав три законопроєкти щодо економічної підтримки культури та креативних індустрій через дію обмежувальних заходів, запроваджених з метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусу COVID-19. А саме законопроєкти:  №3377 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», № 3378 «Про внесення зміни до Бюджетного Кодексу України щодо державної підтримки сфери культури у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та № 3379 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо державної підтримки культури, малого бізнесу та креативних індустрій у зв'язку з дією заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Авторами цих проєктів, норми яких напрацювала міжфракційна робоча група, стали народні депутати з Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики та Комітету свободи слова.

Зміни пропонуються до Бюджетного та Податкового кодексів України, а також до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу тощо.

13 травня 2020 року Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт №3377.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
505
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду