20:25
П'ятниця, 8 Травня 2020

Концерн РРТ повідомив Нацраду про припинення трансляції двох телекомпаній

3 570
Також Національна рада з питань телебачення і радіомовлення отримала 29 повідомлень від телерадіокомпаній про труднощі з виконанням умов ліцензій під час карантину.
Концерн РРТ повідомив Нацраду про припинення трансляції двох телекомпаній
Концерн РРТ повідомив Нацраду про припинення трансляції двох телекомпаній

Про це розповіла голова Нацради Ольга Герасим’юк під час онлайн-засідання 7 травня.

Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення повідомив Нацраду про припинення надання телекомунікаційних послуг з трансляції програм ТРК «Академія» (телеканал «ПравдаТУТ Київ») і ТРК «Сатурн» (телеканал «Погляд Київщина») через борги за надані послуги. Обидві компанії ділили одну аналогову частоту в Києві – 27 ТВК.

Також Концерн РРТ попередив Нацраду про можливе припинення надання послуг ТРК «Атлант-СВ» (телеканал ATR) – теж через борги. Цей канал з початку року не отримує державної підтримки та перебуває на межі закриття. 6 травня уряд повідомив, що розблокував можливість фінансування ATR.

Крім того, Нацрада отримала 29 повідомлень від різних телерадіокомпаній про труднощі, які в них виникли через карантин і кризу. Нацрада сама запропонувала мовникам сигналізувати про це, нагадала Ольга Герасим’юк. Вона навела таку статистику:

  • 18 телерадіокомпаній повідомили про зміну сітки мовлення, а саме 9 телеканалів (3 загальнонаціональні, 3 супутникові, 3 регіональні) і 9 радіостанцій (2 загальнонаціональні, 1 супутникова, 2 регіональні, 4 місцеві);
  • 1 компанія виявила наміри легалізувати зміни до програмної концепції – це «112 Україна»; її заявку Нацрада не розглядала;
  • 5 компаній тимчасово припинили мовлення: це 2 телеканали та 3 місцеві радіостанції;
  • 6 компаній повідомили про неможливість вчасно розпочати мовлення протягом року з отримання ліцензії: це 1 місцевий телеканал, 1 регіональна радіостанція та 4 місцеві радіостанції.

Нагадаємо, наприкінці березня Нацрада попросила мовників повідомляти, якщо в умовах карантину вони не можуть виконувати свої програмні концепції, та мала наміри враховувати такі обставини.

Раніше про домовленість членів Нацради не карати мовників за відхилення від програмної концепції розповів в інтерв’ю «Детектору медіа» член Нацради Максим Онопрієнко.

Також Нацрада оголосила про створення платформи для обміну контентом між регіональними телекомпаніями Media Change Ukraine.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3570
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду