18:19
Четвер, 2 Квітня 2020

30 регіональних телекомпаній готові поділитися своїм контентом з колегами через платформу Media Change Ukraine

467
Результати першого тижня існування платформи для обміну контентом між регіональними телекомпаніями Media Change Ukraine.
30 регіональних телекомпаній готові поділитися своїм контентом з колегами через платформу Media Change Ukraine
30 регіональних телекомпаній готові поділитися своїм контентом з колегами через платформу Media Change Ukraine

Станом на 2 квітня на платформі Media Change Ukraine зареєструвалися 30 регіональних і місцевих телекомпаній, готових безкоштовно на час карантину надати свій контент колегам, і 49 телекомпаній, охочих отримати контент за обміном. Про це «Детектору медіа» розповів ініціатор і куратор проєкту, член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Максим Онопрієнко.

Ці компанії представляють 22 регіони України: Херсонщина, Полтавщина, Харківщина, Дніпро, Чернігів, Київщина, Тернопіль, Івано-Франківськ, Закарпаття, Запоріжжя, Полтавщина, Кропивницький, Чернівці, Луцьк, Хмельницький, Рівненщина, Львів, Черкащина, Одещина, Миколаїв, Донецька та Луганська області.

Станом на 2 квітня в базі даних опис 51 одиниці контенту, проте дані постійно оновлюються. «Кількість годин не підрахувати – проєкти деякі надаються по декілька сезонів, декілька епізодів. Тобто, рахунок пішов на понад тисячу годин контенту», – зауважив пан Онопрієнко.

За його словами, мовники пропонують для обміну проєкти різних жанрів: науково-просвітницькі, довідково-інформаційні, освітні, інформаційні, культурні, розважальні, дитячі, документальні, кулінарні, тревел, інтерв’ю, історичні. Переважають розважальні проєкти та документальні, уточнив пан Онопрієнко. Переважна більшість контенту – 2018-2020 років випуску. Проте є проєкти і більш раннього виробництва – 2015-2017 років.

«Знаю і ми слідкуємо, що обмін відбувається активно. Телекомпанії спілкуються між собою, передають контент. Я думаю, що він уже днями з’явиться в ефірі телеканалів. Але я буду контролювати, щоб пересвідчитись, і також повідомляти, хто, від кого і що поставив собі в ефір», – додав пан Онопрієнко.

Нагадаємо, 25 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила про створення платформи для обміну контентом між регіональними телекомпаніями Media Change Ukraine. Як працює платформа і для чого вона потрібна, «Детектору медіа» розповів Максим Онопрієнко.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
467
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду