14:17
Середа, 11 Грудня 2019

Незалежна асоціація телерадіомовників стала Національною асоціацією медіа

Незалежна асоціація телерадіомовників провела ребрендинг і змінила назву та айдентику. Відтепер організація стала називатися Національна асоціація медіа. Новий бренд НАМ презентувала на вечірці з нагоди 20-річчя асоціації 10 грудня.
Незалежна асоціація телерадіомовників стала Національною асоціацією медіа
Незалежна асоціація телерадіомовників стала Національною асоціацією медіа

«У нашій назві змінилися два слова. Ми відмовилися від слова “незалежна”, бо завжди виникали запитання, від кого ми незалежні. Ми – національна асоціація. А діджиталізація забрала в нас слово “мовники”, – пояснила виконавча директорка НАМ Катерина Мясникова. – Коли ми думали над новою айдентикою, то хотіли, щоб вона показала, що ми спільнота, нас багато, ми маємо різні ініціативи, ми впливові».

Почесна президентка НАМ Тетяна Лебедєва розповіла, що нова айдентика передає динаміку, напружений ритм діяльності, на який НАМ вийшла на 20-й рік діяльності. «Це модуляція, зміни, прогрес, результат. А принципи нашої діяльності залишилися незмінними: це партнерство і віра в те, що коли ми разом – ми непереможні», – сказала пані Лебедєва.

Також НАМ запустила нову версію свого сайту nam.org.ua.

Нагадаємо, що нещодавно до НАМ вступила Національна суспільна телерадіокомпанія України. Крім того НАМ створила власний телепродакшн, який очолила Оксана Панасівська.

Всі матеріали розділу / жанру:
Теги:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
552
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду