17:48
Понеділок, 2 Грудня 2019

Провайдери просять «Медіа Групу Україна» дозволити транслювати «Футбол 1» і «Футбол 2» усім

14 799
За інформацією профільних асоціацій, наразі таке право є лише в Xtra TV, Oll.tv та «Волі».
Провайдери просять «Медіа Групу Україна» дозволити транслювати «Футбол 1» і «Футбол 2» усім
Провайдери просять «Медіа Групу Україна» дозволити транслювати «Футбол 1» і «Футбол 2» усім

П’ять профільних асоціації провайдерів просять «Медіа Групу Україна» забезпечити рівні умови ретрансляції каналів «Футбол 1» та «Футбол 2» для всіх провайдерів.

З відповідним листом вони звернулися до директора зі стратегії та розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна» Федора Гречанінова та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Звернення підписали представники Асоціації правовласників та постачальників контенту, Інтернет Асоціації України, Всеукраїнської асоціації операторів кабельного телебачення та телеінформаційних мереж, Спілки кабельного телебачення України та Асоціації «Укртелемережа».

Організації звертають увагу на те, що медіагрупа оголошувала про наміри забрати канали «Футбол 1» та «Футбол 2» саме з аналогових пакетів провайдерів кабельного телебачення і зробити доступними лише на цифрових майданчиках. Однак провайдери звертають увагу, що під час переговорів щодо співпраці на 2020 рік стало відомо, що згадані канали будуть доступні лише трьом гравцям: супутниковій платформі Xtra TV та ОТТ-платформі Oll.tv, які належать «Медіа Групі Україна», та провайдеру «Воля-кабель».

«На нашу думку, таке рішення щодо укладання угод на ретрансляцію "Футбол 1" та "Футбол 2" на 2020 рік, якщо воно вірно нами трактоване, є неправомірним спонуканням постачальника конкурентом покупця (замовника) до  застосування постачальником до покупця (замовника) невигідних умов у господарській діяльності порівняно з цим чи іншими конкурентами», - йдеться у зверненні.

Саме  тому провайдери просять дозволити укладання угод на ретрансляцію футбольних каналів з усіма цифровими провайдерами.

У прес-службі медіагрупи «Детектор медіа» сказали, що зможуть прокоментувати це питання на пресконференції 4 грудня, де презентуватимуть телеканал «Футбол 3».

Новий спортивний телеканал «Футбол 3» почне роботу в лютому 2020 року. Провайдер кабельного телебачення «Тріолан» (ТОВ «Контент Трейдінг») уже заявив, що з 2020 року «Футбол 1» та «Футбол 2» зникнуть з пакету «Тріолану», тому що будуть розповсюджуватись лише на OTT-платформі Oll.tv у складі окремого пакету.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
14799
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду