Світлана Орловська виконуватиме обов’язки генпродюсера та гендиректора Прямого каналу

Світлана Орловська виконуватиме обов’язки генпродюсера та гендиректора Прямого каналу

24 Червня 2019
10868
24 Червня 2019
17:51

Світлана Орловська виконуватиме обов’язки генпродюсера та гендиректора Прямого каналу

10868
Телеведуча Прямого каналу Світлана Орловська підтвердила «Детектору медіа», що 24 червня на зборах колективу Прямого каналу її представили як нового керівника телекомпанії.
Світлана Орловська виконуватиме обов’язки генпродюсера та гендиректора Прямого каналу
Світлана Орловська виконуватиме обов’язки генпродюсера та гендиректора Прямого каналу

«Оскільки у нас вивільнилися дві позиції – генпродюсер, яким був Олексій Семенов, і гендиректор, якою була Євгенія Захарова, – то я зараз буду виконувати повністю їхні обов’язки, тому мене представили як керівника каналу», – повідомила Світлана Орловська. На запитання, як давно канал залишила Євгенія Захарова, вона попросила звертатися по коментар до самої пані Захарової. Отримати коментар пані Захарової «Детектору медіа» поки не вдалося – вона не відповідає на дзвінки та повідомлення.

Також Світлана Орловська продовжить працювати в ефірі та вестиме вечірнє ток-шоу «Прямий ефір» з Миколою Вереснем.

Інші кадрові зміни у зв’язку зі звільненням Олексія Семенова та Євгенії Захарової на Прямому каналі «не передбачаються, не плануються і не відбуваються», уточнила пані Орловська.

«Переді мною стоїть завдання зберегти канал у тому вигляді, у якому він зараз є, і все буде залишатися так, як і раніше», – розповіла нова керівниця Прямого каналу. За її словами, редакційна політика каналу не змінюватиметься, традиційне переформатування Прямий канал готуватиме до нового осіннього сезону. «А поки що працюємо у звичному для всіх режимі», – додала вона.

Світлана Орловська підтвердила, що на зустрічі з колективом Прямого каналу були присутні власник каналу Володимир Макеєнко, п’ятий президент Петро Порошенко та народна депутатка Вікторія Сюмар, яка долучена до виборчої кампанії партії «Європейська солідарність». За її словами, що Петро Порошенко з Володимиром Макеєнком домовилися про опціон (першочергове право) на придбання Прямого каналу.

«Після придбання (соратником Віктора Медведчука Тарасом Козаком. – ДМ) 14 червня каналу ZIK і створення потужного інформаційного медіахолдингу «Новини», почався інформаційний кач, інформаційна атака, що Прямий і 5 канал так само можуть бути продані. Така інформаційна атака й тиск у виборчий період погано впливають на інформаційний простір. Тому ми вирішили розставити всі крапки над «і». Запросили власника, який сказав, що канал не продається. І безпосередньо Петро Порошенко, який підтримує свободу слова, сказав, що, якщо раптом надумає Макеєнко його продавати, то вони домовилися про опціон, що Петро Порошенко буде його купувати. Вікторія Сюмар сказала, що абсолютно підтримує нас, усіх журналістів, інформаційників, у роботі і що тиску на канал не буде», – переказала Світлана Орловська деталі зустрічі.

На запитання, чи правдиві чутки про можливі фінансові труднощі Прямого каналу та майбутню оптимізацію, вона зауважила: «Озвучувалися плани, що фінансування каналу залишається, оптимізації не буде, всі залишаються на своїх місцях. Власне, цим і хотіли всіх заспокоїти, і це було офіційно проголошено на загальних зборах каналу».

Нагадаємо, 3 червня з Прямого каналу звільнився генеральний продюсер Олексій Семенов. 14 червня стало відомо, що він очолив новостворений медіахолдинг «Новини» соратника Віктора Медведчука – Тараса Козака, до якого увійшли телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK.

18 червня власник Прямого каналу Володимир Макеєнко спростував інформацію про можливий продаж телеканалу соратнику Віктора Медведчука – Тарасу Козаку.

24 червня відбулися збори колективу Прямого каналу з власником Володимиром Макеєнком, на яких були присутні п'ятий президент України Петро Порошенко та народна депутатка Вікторія Сюмар. Під час зустрічі пан Макеєнко представив колективу телеведучу Світлану Орловську в якості нової очільниці Прямого каналу.

Вікторія Сюмар пояснила присутність Петра Порошенка на зборах тим, що він отримає опціон на купівлю Прямого каналу.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
10868
Читайте також
10.07.2019 13:52
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
10 881
Коментарі
6
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Ih.Orush.
18 дн. тому
1.Суттю політичного життя , в Україні зокрема, є те, що люди (особи, персони), розуміють політичне життя, і в людей декого є амбіції стати тим, ким вони ще не є, і обмежені вони рамками і України,і світу, і рамками своєї тілесності, тобто тут потрібно звертатися до супер тілесності, до Абсолюту, Бога. 2.Люди, проживаючи в екстремальних ситуаціях та грандіозних викликах, змінили свою індивідуальну, юридичну, організаційну поведінку в Україні та світі. 3. Існує глибоко вкорінена думка в політиків звертатися до метафор, та бути актором в думках. 4. Мої безпосередні бажання диктують - позиція сама по собі, але є "інший", зі своїми об'єктивними рисами, з якими я повинен домовитися. 5. Пошук спільних точок дотику попри глибокі розбіжності. 6. росія є глумливцем і наклепником та й не заслуговує все ж на довіру, як представник міжнародних відносин. 7.. В політичному житті світу є воєнний спектр питань, багато нашарувань та помилок, економічний спектр питань, питання демократії і підтримки народу, і кожен для себе повинен вирішити, де є Правда. 8. Світ також знає, що наша Україна не мириться зі позицією поневолених нації і що народ бореться в своїй державі за свої національні права, використовує різноманітні форми й методи. З росією миритися. Ні, ні, ми тільки втратимо час...І Черчіль мав погані настрої, але умів бачити світлі грані життя, безперечно, було його даром. Я собі так роздумував...
Ihor Orushchak
22 дн. тому
1. Ми розглядаємо чотири напрямки: гідність як і (1) метафізичне виправдання прав та обов'язків людини, (2) доброчесна поведінка чи просто поведінка, (3) перспектива "іншого" та (4) суб'єктивний досвід індивіда, що залежить від широкого та справедливого розподілу цінностей. 2. Тут важливо є те, що, звичайно, не всі юридично обов'язкові закони є моральними законами (вірно і зворотне) і моя думка, що ми дотримуємося і підтримуємо наші моральні закони спільно, а не індивідуально. 3. Є симетрія, - що ми робимо з із іншими та що ми робимо з собою, і що питання гідності вносить більше плутанини, ніж ясності. 4. Що люди думають, коли я виправляюся бути кращим? 5. Потрібно бути дуже пильним у питанні вигорання від війни українців та подолання ними труднощів. 6. Ми заплющуємо очі, котрі чомусь стають важкими, немов білизна, яку витягаєш із води. 7. Благальний або сентиментально-співчутливий тон, який проривається у декого з екранів телевізора чи інтернету, на слові сльозами, може викликати співчуття до знедолених українців, але телевізор же пом'якшує наші обурення людей. 8.Дивитися - тобто сприймати очима - легко, але спостерігати - обробляти мозком отримані за допомогою зору дані - набагато важче. 9. Завданням політики є переробка понять з метою усунення з них суперечностей. 10.Ключ о розвитку нового в Україні полягає в тому, щоб вигадати та побудувати своє власне риштування з проб і помилок.
Іг.Орущ.
24 дн. тому
1. Про Умєрова: Крім цього, я не хочу пояснювати. Але всі ці речі, які експерти говорять, були точними речами, які відбулися, і я бачу, що вони збивають з пантелику або цікавлять людей, і вони запитують: "Що там?" 2. Солдати непритомні на землі і їх намагаються побратими намагаються доставити їх в безпечне місце. 3. Скеля, яка тримає Україну, це український народ, Церква, школа, патріотичні, тепер їх роль менша, партії. 4. Боротьба в Україні надихнула незліченну кількість українських людей, дає шанс в Історії України,наступним поколінням, тим, хто прийде, дає шанс, знайти власне натхнення. 6. Якщо це правда, що Тимофій Милованов роздавав на святого Миколая українським діточкам цукорки, то є книжка релігійна Світлани Ліщинс кої "Пан Сирник та гостинці від Миколая" 7. Як ми провели цьогорічне Різдво? Сучасний світ гостро потребує слова про Живого Ісуса. 8. Робєсрєр... Вандея проти Вандеї. 9. Українські люди в політичній кухні пропонують поради різних інгредієнтів,і це чудово. 10. Черчіль у війні люби розслабитися, трішки випити, це не дай Бог, але є хоробрість, і не дуже любив м'ясо плаваюче, і не тільки, як джерело енергії...
I.Or.
24 дн. тому
1. Досвід політиків, а є дискусія, що цей досвід політиків у соціальних мережах фрагментарний і недостатньо вивчений, ті процеси в суспільстві, що вимагає більш цілеспрямованих досліджень нашого політичного життя в Україні повсякденних реалій. 2. І чесність, порядність в політиці важлива, як і духовність. Духовність можна вважати абстрактною і суб'єктивною, але вона є важливою гранню людства. 3. Дослідження політичні повинні бути, крім війни, зосереджені на стратегічних аспектах планування, контролю та оперативного управління енергетичними системами з урахуванням ефективних ринкових механізмів. 4. Політика та економіка - це складна мережа систем і практик, переплетених низкою соцо-політичних та економічних проблем. 5. Що мішає нам оптимізувати ієрархічні структури для покращення життя в Україні, посилити діяльність всіх поколінь українців? 6. По рібно зберігати чим побільше українських дипломатичних місій, які існують в Європі та світі. 7. Своєю чергою відокремленість інтересів неминуче спричиняється до виникнення "груп тиску", або "лоббі", які намагаються нав'язати суспільству рішення вже не більшості, а меншості (як було за часів СРСР, а тепер є в Україні ьеж). 8. Але правда і те, що останнім часом з'явилося багато самозваних консультантів, що розвалюють свої фактично ж плюси свої політичних методів та поглядів, оптимістичного мислення, вихід за рамки можливого та нестандартного погляду і позиції. 9. Потрібно зберегти нормами законів потенціал України та примножувати динамічно його. 10. А взагалі, Армії ЗСУ потрібно, як і нашому українському народу потрібно аби влада платила. Навіть малі циганки, кажуть тепер, що гроші то є добре. І що гроші - хороші! По рібно нащурати сильні місця зрушень в будь чому та працювати уряду, і всім нам.
Пліній Молодший
311 дн. тому
14.04.2024 В день Надворі весна вповні все розквітло в моменті за ніч...
Ігор Орущак
535 дн. тому
Світлана Орловська, Марина Леончук, Ірина Фаріон, Катерина Соляр, Анастасія Міщенко, Анастасія Міщенко, Станіслав Боклан, Ольга Сумська, ALYOSHA, Alona - я забув її прізвище раніше вела Марафон новин що як автор Педагогічна поема має прізвище із 1925-ого року педагог за часів Сталіна, Олена Фроляк, Алла Мазур, MamaRika, Ахтем Алімов, ігор Гаврищак, Юрко Петрушевський, Василь Бирзул, патріярх УГКЦ, Святослав Остап Дроздов, Наталка Денисенко, Жанна Боднарук, Святослав Вакарчук, KOLA, Тетяна Гончарова, Злата Огневич,Юлія Бориско, Алла Мазур, Наталка Фіцич, Христина Соловій, Ростислав Павленко, Ніна Южаніна, Олександр Мусієнко, Тарас Чорновіл, Олександр Близнюк, Матвій Юрійович Ганапольський, Марина Рева, Антін Мухарський, Петро Черник, Марина Одольська, Ольга Бутко, Наталка Струк і Ольга Саакабеєва із росії, що її критикують дуже гостро в Україні і є нашою противницею - дійсно суперталановиті і тележурналісти, і співці, і військові та деякі інші! А які обов'язки у генерального продюсера та просто у продюсера? Збирає кошти? Акумулює кошти? Координує роботу? Рекламує роботу телеканалу? Ботанічно-Микільська вулиця в Києві - це є поблизу Аскольдової Могили та каплиці Миколая УГКЦ? А може вкладає продюсер свої кошти? Одного чоловіка простого - жартома називали: продюсер... Я не знаю: чому?! Пробачте. Дякую!
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду