15:03
П'ятниця, 24 Травня 2019

Серіал «Слуга народу» недоступний у Росії на Youtube на прохання дистрибутора – Андрій Яковлєв

Серіал студії «Квартал 95» «Слуга народу» став недоступним для перегляду на Youtube у Росії.
Серіал «Слуга народу» недоступний у Росії на Youtube на прохання дистрибутора – Андрій Яковлєв
Серіал «Слуга народу» недоступний у Росії на Youtube на прохання дистрибутора – Андрій Яковлєв

Про це повідомляють російське інформаційне агентство «Интерфакс» і газета «Ведомости».

Раніше серіал, де головну роль зіграв президент України Володимир Зеленський, був доступним на Youtube на офіційному каналі «Кварталу 95».

У коментарі «Детектору медіа» Андрій Яковлєв, який відповідає у групі компаній «Квартал 95» за виробництво кіно та серіалів, зазначив, що доступ до серіалу в Росії закрито на прохання компанії-дистрибутора, яка представляє права на контент групи по всьому світу.

«У нас є шведський дистрибутор Eccho Rights, який продає наші проекти по всьому світу. Тому нас попросили закрити доступ (до серіалу на відкритій платформі. – ДМ) у деяких країнах. Наприклад, у Росії та Фінляндії. Можливо, вони ведуть переговори щодо продажу серіалу в Росію. Це не виняткова ситуація, так ми робимо постійно», – сказав пан Яковлєв.

Eccho Rights – міжнародна компанія з управління правами з офісами в Стокгольмі, Стамбулі, Мадриді та Манілі.

За інформацією «Ведомостей», права на показ серіалу в Росії придбала компанія «Яндекс», і його можна буде переглядати на сайті «Кинопоиск» за передплатою. Придбані права не ексклюзивні, тому інші російські компанії за бажанням також зможуть придбати серіал.

Зазначимо, що в Україні «Яндекс» і «Кинопоиск» підпадають під санкції РНБО і провайдери мають блокувати доступ до цих ресурсів.

Нагадаємо, серіал «Слуга народу» мав три сезони та 24 серії. Він розповідає про те, як випадково шкільний учитель Василь Голобородько, якого грає Володимир Зеленський, став президентом. В Україні серіал транслювався на каналі «1+1» і доступний на Youtube.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
486
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop