15:27
П'ятниця, 8 Лютого 2019

Інтернет-провайдер «Фрінет» запустив ОТТ-сервіс Omega TV під власним брендом О3ТV

Інтернет-провайдер «Фрінет» запустив для своїх абонентів ОТТ-сервіс Omega TV під власним брендом О3ТV. Про це «Детектору медіа» повідомив директор Omega TV Олександр Глущенко.
Інтернет-провайдер «Фрінет» запустив ОТТ-сервіс Omega TV під власним брендом О3ТV
Інтернет-провайдер «Фрінет» запустив ОТТ-сервіс Omega TV під власним брендом О3ТV

Сервіс О3ТV пропонує 188 каналів, з них 58 у якості HD. Це пакети «UA: Ефір», «Преміум» та VIPHD. «Фрінет» надає послугу абонентам під своїм брендом, а OmegaTV виступає як контент-провайдер.

«Ми як учасник ринку розробили більш гнучкий підхід до співпраці з інтернет-провайдерами. Наше завдання – допомогти провайдеру запровадити сервіс і почати його монетизувати», – каже Олександр Глущенко

За його словами, можливості сервісу полегшують роботу провайдера та впливають на розвиток ринку платного телебачення в Україні. Зокрема, це – інтеграція з білінговою системою, можливість для абонента активувати послугу з особового кабінету на сайті провайдера, змінювати власноруч тарифні плани, отримати можливість перегляду телебачення від Omega TV як у режимі онлайн через браузер, так і за допомогою додатків на платформах Android, Android TV, IOS, Samsung Tizen, LG WebOSTV, Dune HD, Ministra/Stalker, робота з плейлистами m3y.

«Інтернет-провайдери розуміють, що телебачення є додатковим сервісом як для отримання прибутку, так і для підвищення лояльності абонентів. В майбутньому нас чекають ще жорсткіші конкурентні війни, коли абоненту, для того щоб його утримати, потрібні додаткові сервіси. Тому що інтернет” є у всіх, навіть у мобільних операторів», – додав Олександр Глущенко.

Під власними брендами сервіс Omega TV раніше запустили провайдери VOKS, «Облтелеком», ONet та IPCom. Інші провайдери використовують бренд Omega TV.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
240
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop