10:30
Четвер, 1 Листопада 2018

Антон Пугач залишає «Мультиплекс-холдинг»

Голова наглядової ради «Мультиплекс-холдингу» (МХ) Антон Пугач йде з посади та виходить зі складу акціонерів компанії. Про це він повідомив «Детектору медіа».
Антон Пугач залишає «Мультиплекс-холдинг»
Антон Пугач залишає «Мультиплекс-холдинг»

Пан Пугач подякував усім, хто був причетний до реалізації проекту і, зокрема, тим, які зараз перебувають на окупованих територіях. За його словами, від експлуатації кінотеатрів у цих містах компанія була змушена відмовитись.

Нагадаємо, Антон Пугач заснував «Мультиплекс-холдингу» у 2003 році. Вісім років він працював у компанії керуючим партнером, а надалі очолив наглядову раду.

За його словами, з 2008 року МХ лідирує на кінотеатральному ринку України. На сьогодні  компанія має частку 35% ринку, 130 кінозалів та  дохід понад 1,2 млрд грн. на рік.

«Кінотеатри МХ набагато кращі, ніж, в середньому, кінотеатри у Європі або навіть в Америці. В конструктивних, технологічних і естетичних рішеннях ми робили з 2003 року те, що, на перший погляд, виглядало авантюрним або утопічним. На ринку, який, здавалося, не схильний до таких зухвалих рішенням, ця ідея виявилася успішною», – переконаний пан Пугач.

Про свої подальші плани пан Пугач розказав у інтерв’ю «Детектор медіа», яке буде опубліковане незабаром.

Фото: Forbes Украина

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
622
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop