18:01
Четвер, 30 Серпня 2018

В Україні запустять супутниковий телеканал про Китай

29 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила видати ліцензію ТОВ «Новий шовковий шлях – Україна» на запуск супутникового телеканалу про Китай під логотипом «+86 NSR».
В Україні запустять супутниковий телеканал про Китай
В Україні запустять супутниковий телеканал про Китай

Власниками телеканалу є громадянин Китаю Лю Лімінг (85%) і Володимир Линник (15%) – колишній генеральний директор Українського державного науково-дослідного інституту «Ресурс».

Володимир Линник розповів, що Лю Лімінг – є основним інвестором каналу, цей китайський бізнесмен уже 20 років працює в Україні.

Телеканал у форматі travel&adventure (подорожі та пригоди) розповідатиме про культуру, науку та історію Китаю. Його назва «+86 NSR» є комбінацією міжнародного телефонного коду Китаю та абревіатури New Silk Road («новий шовковий шлях»).

За словами пана Линника, ідею створення телеканалу обговорювали з послом Китаю в Україні. Канал планують запустити 1 січня 2019 року, у рік Китаю в Україні.

Програмне наповнення каналу становитимуть культурно-мистецькі програми (4,5 години на добу), науково-просвітницькі (3,5 години на добу), освітні (4,5 години на добу) і телеторгівля (3 години на добу).

«+86 NSR» планує мовити в некодованому вигляді із супутника Amos-7.

Фото: «Укрінформ»

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1466
Переглядів
Коментарі
Ольга
14:25 / 31 Серпня 2018
Логика властей. Телеканал про коммунистический Китай – это хорошо, телеканал "Гамма" про коммунистическую Украину – это плохо
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду