Головред «Эха Москвы» Венедиктов пішов із ради директорів радіостанції

Головред «Эха Москвы» Венедиктов пішов із ради директорів радіостанції

31 Липня 2018
1209
31 Липня 2018
17:26

Головред «Эха Москвы» Венедиктов пішов із ради директорів радіостанції

1209
Головний редактор з'ясував, що знав про фінансування радіостанції менше, ніж президент Росії Володимир Путін.
Головред «Эха Москвы» Венедиктов пішов із ради директорів радіостанції
Головред «Эха Москвы» Венедиктов пішов із ради директорів радіостанції

Про цю принизливу, за його словами, ситуацію Олексій Венедиктов розповів ВВС.

«Я залишив раду директорів «Эха Москвы». Міноритаріїв тепер там представлятиме мій заступник Катерина Годліна», - написав Венедиктов у своєму Telegram-каналі.

ВВС зазначає, що на «Прямій лінії» 7 червня Путін, відповідаючи на питання, «Коли держкомпанія припинить фінансувати Эхо Москвы?», визнав, що радіостанцію справді фінансує «Газпром». Він також сказав, що «Газпром» не втручається в редакційну політику радіостанції.

«Хоча я згоден: дуже багато речей вимагають уважної дуже фільтрації, які там пропагуються», - додав тоді Путін.

Венедиктов тоді заявив, що «фільтрації бути не може», і що про фінансування «Газпромом» він як головний редактор і акціонер не сповіщений.

Головред радіостанції розповів ВВС, що гендиректор «Эха Москвы», не узгодивши з ним, взяв кредит у «Газмпромбанку» на 48 млн рублів. У підсумку радіостанція платить за цим кредитом «двозначні відсотки», сказав Венедиктов.

«Эхо Москвы» - закрите акціонерне товариство. Велика частина акцій (66%) належать "Газпром-медіа", 34% - міноритарним акціонерам, причому 18% з них контролюються особисто Венедиктовим.

«Эхо Москвы» - перша комерційна інформаційна радіостанція в СРСР. Вона вперше вийшла в ефір 22 серпня 1990 року. Під час путчу 1991 року була одним з небагатьох ЗМІ, який виступив проти путчистів.

Венедиктов працює на радіостанції з моменту її заснування. У 1998 році він був обраний на пост головного редактора і з тих пір не покидав його. За радіостанцією акріпилася репутація ліберального ЗМІ, яке надає ефір усім політичним силам.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1209
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду