17:30
Середа, 13 Червня 2018

Заяви на вільні місця в мультиплексі МХ-5 Нацрада прийматиме з 2 до 31 липня

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення прийматиме заяви регіональних і місцевих телеканалів на конкурс на вільні місця в мультиплексі МХ-5 з 2 до 31 липня. Підсумки конкурсу регулятор має підбити до 28 вересня.
Заяви на вільні місця в мультиплексі МХ-5 Нацрада прийматиме з 2 до 31 липня

Такі строки передбачені в оголошенні Нацради про конкурс, опублікованому 30 травня в газеті «Голос України» № 97.

Нагадаємо, на конкурс виставлено 91 вільне місце в мультиплексі МХ-5 у 73 населених пунктах країни. Ці частоти залишилися вакантними після попереднього регіонального цифрового конкурсу, проведеного в січні 2018 року.

Конкурсні умови передбачють такі вимоги до програмної концепції:

  • обсяг ведення передач українською мовою згідно з чинним законодавством;
  • обов’язкове розміщення соціально важливих програм місцевої тематики;
  • рекомендовано розміщення дитячих передач;
  • здійснювати мовлення без ретрансляції програм інших мовників;
  • проведення ТРО інформаційно-рекламної компанії під час телевізійної трансляції програм щодо забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телемовлення.

Докладніше про конкурсні умови і перелік виставлених на конкурс каналів мовлення можна ознайомитися на сайті Нацради.

Нагадаємо, в мультиплексі МХ-5 «Зеонбуду» для регіонального та місцевого мовлення передбачено по 4 місця в кожному населеному пункті, які охоплює мережа «Зеонбуду». Решта 4 місця в мультиплексі передбачені для загальнонаціональних мовників. Попередні конкурси на вільні місця в МХ-5 для регіонального та місцевого мовлення проводила Нацрада минулого скликання у 2011 і 2012 роках. Відтоді в мультиплексі залишилося понад сотня вільних місць, а крім того з того часу частина регіональних і місцевих мовників відмовилися від своїх ліцензій, які були анульовані Нацрадою.

4 жовтня 2017 року Нацрада оголосила конкурс на регіональне цифрове мовлення. На нього регулятор виставив 120 вільних місць у мультиплексі МХ-5 у 85 населених пунктах (усюди обсяг мовлення – 24 години на добу): у 35 населених пунктах – по 2 вільних місця в мультиплексі, у 50 населених пунктах – по 1 вільному місці. У тому числі – вільні місця в шести обласних центрах: Кропивницький, Полтава, Тернопіль, Харків, Черкаси та Чернігів.

Утім, лише на 32 місця в 30 містах знайшлися претенденти. Участь у конкурсі взяли 15 компаній. У результаті конкурсу Нацрада розподілила 31 місце у 29 містах. Переможцями стали 13 мовників, програли в конкурсі двоє. Ще чотири компанії не були допущені до конкурсу.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
485
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop