14:11
П'ятниця, 20 Жовтня 2017

Податківці стягнули з «Яндекса» 5,4 млн гривень боргу

Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби стягнув з компанії «Яндекс» 5,4 млн грн податкового боргу.
Податківці стягнули з «Яндекса» 5,4 млн гривень боргу
Податківці стягнули з «Яндекса» 5,4 млн гривень боргу

Про це повідомляє Реаліст із посиланням на сторінку Офісу великих платників податків ДФС у Facebook.

«ТОВ «Яндекс Україна» більше 90 днів не сплачувало самостійно задекларовані грошові зобов'язання, що стало причиною виникнення податкового боргу з податку на прибуток підприємств за перший квартал 2017 року і боргу по ПДВ на загальну суму 5,4 млн грн», - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим ДФС прийняла рішення про стягнення боргу з рахунків цього платника податків. У банки, що обслуговують «Яндекс Україна», були направлені відповідні доручення, і податковий борг було стягнуто.

З початку нинішнього року Офіс великих платників податків ДФС стягнув у порядку погашення податкового боргу 246 млн грн з різних підприємств, в тому числі у вересні - 13,7 млн ​​грн.

Читайте також

Як повідомляв «Детектор Медіа», 15 травня Президент України Петро Порошенко своїм указом надав чинності рішенню РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», які передбачають блокування Mail.ru, «Яндекса», соцмереж «ВКонтакте» та «Одноклассники». Крім того, суттєво розширено коло російських телерадіокомпаній, IT-компаній і виробників програмного забезпечення, які потрапили під обмеження. 17 травня після офіційної публікації указ набув чинності.

29 травня Служба безпеки України провела обшук у київському та одеському офісах компанії «Яндекс. Україна» в рамках кримінального провадження, відкритого за статтею 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). У російській компанії «Яндекс» «Детектору медіа» підтвердили проведення обшуків в їхніх українських офісах, але про причини їм було невідомо. У Службі безпеки України заявили, що менеджмент компанії незаконно збирав і передавав до Росії персональні дані українських громадян. Під час обшуків співробітники СБУ виявили серверне обладнання та документацію, які будуть направлені для проведення експертизи.

«Яндекс» заперечував звинувачення Служби безпеки України в тому, що менеджмент компанії незаконно збирав і передавав до Росії персональні дані українських громадян. 

Директор зі зв'язків з громадськістю російської компанії «Яндекс» Очир Манджиков тоді ж повідомив, що офіси компанії в Україні будуть закриті найближчим часом.

Фото: Ні корупції!

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
314
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
12.5% (1)
 
Ні, не подобається!
12.5% (1)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
75.0% (6)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 8
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop