12:30
Понеділок, 21 Серпня 2017

Відтепер кінофестиваль «Молодість» проходитиме в травні

1 983
Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» змінив терміни щорічного проведення. Замість жовтня кінофорум буде проходити в останній тиждень травня
Відтепер кінофестиваль «Молодість» проходитиме в травні
Відтепер кінофестиваль «Молодість» проходитиме в травні

Про це йдеться в офіційній заяві прес-служби кінофестивалю.

Рішення про зміну термінів проведення дирекція фестивалю узгодила із Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів FIAPF та з усіма світовими кінофестивалями класу А і Б, – йдеться в заяві.  

Голова Наглядової Ради КМКФ «Молодість» Владислав Лясовський пояснив рішення про зміну термінів проведення кінофестивалю потребою розвантажити перенасичений кіноподіями жовтень: «В календарі кінофестивалів київська "Молодість" завжди була пов’язана з осінню. Але одночасно в жовтні проходили інші визначні фестивалі світу: у Відні, Лондоні, Варшаві, Римі. Перенесення термінів проведення "Молодості" на травень усуває цю фестивальну перенасиченість жовтня.

Весна також розкриває більше можливостей для розширення локацій, додаткових цікавих подій. Крім того, травень є ідеальним туристичним місяцем для Києва, тому це можливість з якнайкращого боку презентувати наше місто гостям "Молодості". Більше того, фестиваль проходитиме у дні святкування Дня Києва. Це є символічним, оскільки "Молодість" є Київським міжнародним фестивалем, знаковою подією для міста: так як Берлінале для Берліна або Каннський кінофестиваль для Канн».

«У кінофестивальному середовищі календар проведення того чи іншого кінофестивалю є предметом індустріального обговорення. Ключові фестивалі зі всього світу мають домовитися, як розподілити головні кіноподії  протягом року, аби учасники світового кінопроцесу мали змогу взяти участь в тому чи іншому фестивалі. Ми раді, що нас підтримали колеги із FIAPF, в тому числі із фестивалів Берліна, Венеції, Канн, а також із Київської держадміністрації», – додав генеральний директор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі.

47-й кінофестиваль «Молодість» пройде з 26 травня по 2 червня 2018 року.

21-22 жовтня цього року відбудеться спеціальна подія «Молодість. Пролог», що презентуватиме новий травневий фестиваль «Молодість-47».

Читайте також

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1983
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду