18:41
Четвер, 27 Липня 2017

В Україні з’явиться ще один інформаційний телеканал – від Михайла Бродського (ДОПОВНЕНО)

4 719
27 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення задовольнила заяву телеканалу «Обоз TV» (ТОВ «Золота середина») на видачу супутникової ліцензії.
В Україні з’явиться ще один інформаційний телеканал – від Михайла Бродського (ДОПОВНЕНО)
В Україні з’явиться ще один інформаційний телеканал – від Михайла Бродського (ДОПОВНЕНО)

Новий інформаційний телеканал належить членам родини політика і бізнесмена Михайла Бродського. «Обоз TV» планує стартувати у вересні, мовити цілодобово із супутника Amos-7, заходити в кабельні та OTT-мережі. Заявлений у ліцензій обсяг власного продукту – 18 годин на добу.

Основу сітки мовлення (10 годин 10 хвилин на добу) становитимуть інформаційно-аналітичні і публіцистичні програми, також передбачені розважальні (4 години), культурно-мистецькі (1 година 10 хвилин), науково-просвітницькі (40 хвилин), освітні (30 хвилин) програми, підбірка музичних творів (30 хвилин), телеторгівля і спортивні програми (3 години).

Телеканал позиціонує себе не як інформаційний, а як соціальний. «Це більше соціальний, ніж інформаційний канал. Але буде й велика інформаційна складова», - розповів продюсер Андрій Селіванов.

На попередньому засіданні Нацради представниця каналу повідомила, що «Обоз TV» буде показувати політично-просвітницькі передачі власного виробництва. Нині ж Андрій Селіванов сказав, що канал уникатиме політики: «Ми намагаємося прибрати політичну складову з нашого ефіру. Весь ефір побудований на соціальних речах, які йдуть не від професійних спікерів, а від людей, які перебувають у тій чи іншій сфері. Ми будемо інформувати про події, що відбуваються, і переходити до обговорення цих речей з народом, з простими людьми».

У своїй презентації команда «Обоз TV» зазначила, що буде аналізувати процеси в країні не з експертами, які часто є заангажованими, а з соціально активними людьми. Члени Нацради попросили розтлумачити, що мається на увазі. «Є такий новий напрямок, як лайфстайл. Це люди, які працюють у певній галузі, обертаються у певній субкультурі. Це не ті, хто ходять з каналу на канал як професійні спікери. З ними ми й будемо обговорювати події», - пояснив пан Селіванов.

Продюсер додав, що на каналі є редакторська група, яка ретельно готуватиме те, що виходитиме в ефір. І запевнив, що випадкових людей у прямому ефірі не буде.

Загалом на «Обоз TV» працюватиме близько 70 осіб.

Студія телеканалу площею 400 квадратних метрів розташована на Видубичах у Києві – там само, де й інтернет-холдинг «Обозреватель» Михайла Бродського. Нині завершується її облаштування.

На запитання про джерела фінансування співвласник каналу Юрій Бродський (син Михайла Бродського) розповів, що інтернет-ресурс «Обозреватель» існує вже 12 років, є прибутковим і надходження від його діяльності будуть спрямовані на запуск і розвиток каналу. Також родина пана Бродського планує вкладати в телеканал власні кошти.

Власниками ТОВ «Золота середина» (юридична особа каналу) виступають Юрій Бродський (20,2%), Ростислав Бродський (10,1%) і ТОВ «Денді юа» (69,7%), яке належить Світлані, Юрію та Ростиславу Бродським. Кінцеві бенефіціари телеканалу «Обоз TV» – члени родини Михайла Бродського: дружина Світлана Бродська, сини Ростислав Бродський і Юрій Бродський.

Генеральний директор каналуМихайло Кривда, генеральний директор порталу «Обозреватель».

«Обоз TV» починався як відеорозділ порталу «Обозреватель». З 2013 року інтернет-канал «Обоз TV» працює на відеосервісі YouTube.

Влітку 2017 року «Обоз TV» подав заяву про видачу супутникової ліцензії. 13 липня Нацрада перенесла розгляд, щоб канал підготував презентацію.

Нагадаємо, що в Україні вже працює низка інформаційних телеканалів або таких, що мають значну частку інформаційно-аналітичних і публіцистичних програм: 5 канал, «24», «Еспресо», «112 Україна», NewsOne, «Громадське», ZIK, «Соціальна країна», NewsNetwork, «ПравдаТУТ», УНІАН. Із 24 серпня телеканал Tonis перетворюється на інформаційний телеканал «Прямий». Також кримськотатарський телеканал ATR переформатовується на інформаційний.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4719
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду