17:40
Вівторок, 4 Липня 2017

Гелдієв впевнений, що йому вдалося на посаді генпродюсера ZIK поліпшити репутацію телеканалу

Гайгисиз Гелдієв, який обіймав посаду генерального продюсера каналу ZIK і заявив про припинення співпраці з телеканалом, повідомив, що йому вдалося зробити за 5 місяців роботи на каналі.
Гелдієв впевнений, що йому вдалося на посаді генпродюсера ZIK поліпшити репутацію телеканалу
Гелдієв впевнений, що йому вдалося на посаді генпродюсера ZIK поліпшити репутацію телеканалу

Про це він написав у своєму Facebook.

«Сьогодні закінчилася моя співпраця з телеканалом ZIK, який я встиг дуже полюбити! В кінці січня цього року мене запросили зробити успішний канал за короткий період часу. Я погодився на цей виклик. За ці повні 5 місяців в нинішніх фінансових умовах вдалося уніфікувати весь контент каналу! Збільшити показники телеперегляду за основними ЦА на 700 +%, а за деякими ще більше. Це конкурент для телеканалів, які розвивалися роками і десятиліттями. Одним з найголовніших завдань та досягнень на каналі є поліпшення репутації телеканалу! Це б мені не вдалося без колективу - найкращому на українському медіа-просторі, за цими людьми майбутнє цього ринку. Дякую особисто кожному за внесок в розвиток спільної справи», - написав Гайгисиз Гелдієв.

Він поки що не повідомив про своє наступне місце роботи.

Раніше «Детектору медіа» підтвердили на телеканалі ZIK, що канал та Гайгисиз Гелдієв, який обіймав посаду генерального продюсера каналу, за спільною згодою припиняють співпрацю. Обов'язки генпродюсера тимчасово виконуватиме шеф-редактор медіа-холдингу ZIK Данило Нікуленко.

Читайте також

Нагадаємо, Гайгисиз Гелдієв став генпродюсером телеканалу наприкінці січня 2017 року. З його приходом на ZIK до колективу телеканалу приєдналися такі відомі ведучі та журналісти, як Наталія Влащенко, Тетяна Даниленко, Роксана Руно.

Навесні на ZIKу стартував новий телесезон, в рамках якого відбулися прем’єри ток-шоу «HARD» й «Перші другі» з Наталією Влащенко та «FACE2FACE» з Тетяною Даниленко. Уперше за п’ять років існування в прямому ефірі стартувала переформатована «Історична правда з Вахтангом Кіпіані». А авторські ток-шоу ведучого Остапа Дроздова «DROZDOV» та «Прямим текстом» розпочали трансляції з нових студій. Також ZIK презентував свіжий проект соціальних розслідувань «Остання інстанція» з Данилом Мокриком. На початку червня в ефірі ZIKу вийшли такі новинки, як програма-дебати «Zіткнення» з Роксаною Руно та інтерактивний проект, контент якого творять самі глядачі, під назвою «VOX POPULI».

З січня 2017 року телеканал ZIK вийшов на загальнонаціональний рівень мовлення та постійно збільшує показники телеперегляду.

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
727
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop