Журнал «Корреспондент» залишив головний редактор
Про це він повідомив у своєму Facebook.
Андрій Хрустальов написав, що він більше не працює у журналі, але не шкодує, що прийшов на посаду рік тому.
«Якщо б зараз знову квітень 2016 року, і знову б мені запропонували взятися за в'янучий "Корреспондент", але я б знав уже напевно - як зараз знаю - все нюанси, тонкощі і проблеми, всю цю мерзенну метушню за стінами, безгрошів'я і порожні обіцянки, - все , з чим доведеться нам жити, - я б, не замислюючись, погодився повторити знову. В якійсь мірі, щоб виправити помилки - не помиляється адже той, хто нічого не робить, але в першу чергу, щоб знову і знову переживати цей сакральний момент - вечір середи – наповнюючий змістом життя…
У нас була незначна за чисельністю в порівнянні з аналогічними проектами редакція - але зате люди які талановиті! Ми вдихнули в Корреспондент нове життя - і ринок це помітив», - зазначив колишній головред.
За словами, він отримав «прекрасний досвід, так що шкодувати немає про що».
«Але, чесно кажучи, повідомляючи, що я більше не працюю в журналі Корреспондент, я все-таки відчуваю радість і полегшення. Напевно я перебільшив, написавши, що хотів би заново пережити цей рік. Що я точно хотів би, так продовжувати працювати з тими прекрасними і світлими людьми, які складали і складають нашу редакцію - але працювати, звичайно, не в УМХ. І я впевнений, ми ще попрацюємо, - зовсім скоро. Так що не прощаємось, - а ви все просто супер, будь ласка, не забувайте про це», - написав Андрій Хрустальов.
Водночас він відмовився коментувати «Детектору медіа» причини свого звільнення.
Марина Бердичевська, заступниця головного редактора журналу, також відмовилася коментувати те, що відбувається, однак в своєму пості у Facebook вона уточнила, що, на її думку, «проект вбивають».
Нагадаємо, 5 липня 2016 року в журналі «Кореспондент» почався конфлікт, який закінчився звільненням чотирьох співробітників. Тоді головний редактор журналу Андрій Хрустальов заявив, що їх звільнили за якість роботи. Співробітники ж назвали своє звільнення незаконним і були змушені кілька днів потрапляти на свої робочі місця за допомогою поліції.
Згодом колишній відповідальний випусковий редакції журналу «Корреспондент» Ольга Заборо повідомила, що після чотирьох днів конфлікту керівництво відновило всіх звільнених співробітників на посадах, однак в іншому проекті – в редакції сайту «Корреспондент.net».