«Корреспондент.net» видалив «блог Януковича»

«Корреспондент.net» видалив «блог Януковича»

16 Січня 2017
1621
16 Січня 2017
15:18

«Корреспондент.net» видалив «блог Януковича»

1621
Шеф-редактор сайту пояснив це тим, що редакція не отримала підтвердження щодо особи автора
«Корреспондент.net» видалив «блог Януковича»
«Корреспондент.net» видалив «блог Януковича»

Із сайту «Корреспондент.net» було видалено «блог Януковича», всі п'ять розміщених раніше в ньому статей наразі недоступні.

Шеф-редактор сайту Максим Мінін у коментарі «Детектору медіа» пояснив це тим, що «власник блогу так і не надав підтверджень автентичності блогу». Мінін також повідомив, що будь-яка особа може дописувати в блоги на сайті «Корреспондент.net», вони не премодеруються. Проте від людей, які пишуть під відомими іменами, потрібне підтвердження особи, «аби не було чорного піару». У такому випадку, автор блогу має надати скан-копію паспорта або інших документів. Також автентичність може бути перевірено через «особисте спілкування з блогером або його представниками». Максим Мінін зауважив, що в даному випадку процедура підтвердження особи блогера затягнулася «через свята».

Нагадаємо, що перша стаття у «блозі Януковича» з'явилася на сайті 29 грудня. Таким чином, п'ять статей від імені колишнього президента були доступні для читачів протягом двох тижнів, до 10 січня.

У той же час, на сайті є блог Миколи Азарова, який веде його дуже активно: тільки за вчорашній він розмістив три нових записи. Шеф-редактор сайту наголосив, що особистість Азарова була підтверджена.

Цікаво, що за добу до появи «блогу Януковича» на «Корреспондент.net» у Фейсбуці з'явилася сторінка під прізвищем Януковича, де опубліковано ті ж тексти, що й на сайті.

Фото: Цензор.нет

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1621
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду