13:38
П'ятниця, 10 Лютого 2017

National Geographic транслюватиметься українською (ДОПОВНЕНО)

17 165
9 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про трансляцію в Україні двох італійських і двох латвійських телеканалів, а передачі National Geographic Channel будуть доступні українською мовою.
National Geographic транслюватиметься українською (ДОПОВНЕНО)
National Geographic транслюватиметься українською (ДОПОВНЕНО)

Відповідні зміни було внесено до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Доступними для ретрансляції в Україні стануть італійські телеканали Novela TV і Water Planet. Канал Novela TV (в форматах SD і HD) буде цілодобово транслювати фільми польською мовою, а Water Planet - пізнавальні програми, також польською мовою.

Також доступними для ретрансляції стануть спортивні латвійські телеканали Sport 1 (Baltic) і Sport 2 (Baltic), програми яких можна дивитися російською, українською та англійською.Нові канали додано до Переліку іноземних програм на прохання ТОВ «Контент Юкрейн» і ТОВ «Поверхность – інвест».

Крім того Нацрада вилучила з переліку телеканал Fox Crime у зв'язку зі зміною його назви.

А до мовних доріжок телеканалу National Geographic Channel (NGC) крім англійської та російської також додано українську мову.

Після внесених 9 лютого змін Перелік іноземних програм (так званий «список адаптованих каналів») налічує 158 іноземних телеканалів.

Попередні зміни до списку були внесені в січні 2017 року, коли Нацрада вилучила з нього російський телеканал «Дождь» і тимчасово на три місяці припинила ретрансляцію на території України телеканалу «Телеклуб», який має юрисдикцію Німеччини.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
17165
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду