13:32
Вівторок, 21 Червня 2016

Наступного року на мобільну рекламу витратять більше, ніж на «настільний інтернет» – ZenithOptimedia

За даними ZenithOptimedia, у 2017 році реклама в інтернеті на мобільних пристроях обжене рекламу на настільних комп’ютерах. В наступному році рекламодавці по всьому світу інвестують в мобільну рекламу $99,3 млрд, в той час як на «класичний» настільний пристрій припаде $97,4 млрд.
Наступного року на мобільну рекламу витратять більше, ніж на «настільний інтернет» – ZenithOptimedia
Наступного року на мобільну рекламу витратять більше, ніж на «настільний інтернет» – ZenithOptimedia

Такий прогноз оприлюднила мережева рекламна агенція ZenithOptimedia.

За її даними, світовий рекламний ринок цього року зросте на 4,1% і складе $537 млрд, що на 0,5% менше, ніж компанія прогнозувала у березні. Корегування прогнозу викликане, перш за все, девальвацією аргентинського песо.

Східна Європа та інші регіони

Як повідомляє ZenithOptimedia, регіон Східної Європи і Центральної Азії швидко одужав після падіння 2009 року і вже у 2013 зріс на 11,1%. Однак конфлікт на Сході України, санкції Заходу проти Росії та відтік іноземних інвестицій знову відкинули країни регіону назад. У 2015 році рекламні витрати у доларовому еквіваленті скоротились на 45% в Україні, на 28% у Білорусі та на 9% у Росії.

За даними аналітиків ZenithOptimedia, цього року російський ринок зросте на 4%, білоруський – на 15%, а український може скоротитися ще на 3% у перерахунку на долари. Також регіон «тягтимуть» донизу Азербайджан із скороченням ринку на 10% та Казахстан, де реклама втратить 38% від попереднього року.

Все це, як відзначає ZenithOptimedia, призведе до падіння регіонального ринку на 0,2% цього року , яке зміниться зростанням на 6,3% у 2017 році та 7,9% у 2018.

Як видно з діаграми, тривале падіння характеризує ринки Близького Сходу і Північної Африки, надшвидке зростання – «Швидкісну Азію», усталений поступ – решту ринків. Щодо окремих країн, то в наступні три роки топ-6 ринків залишаться на своїх місцях, Австралія посуне Францію з сьомого на восьме місце, на одну позицію опуститься Бразилія, а Індонезія увійде в десятку, витиснувши Канаду.

Потенційна загроза виходу Великобританії з ЄС

Аналітики ZenithOptimedia  вказують, що цього тижня громадяни Сполученого Королівства визначатимуться, чи залишатися країні у складі ЄС. За підрахунками ZenithOptimedia, вихід Великобританії з ЄС спричинить сповільнення зростання її рекламного ринку на 70 млн. фунтів стерлінгів на рік, тобто, до 2030 року ринок недоотримає 1 млрд. фунтів. Також можливий вихід країни з ЄС призведе до невпевненості як бізнесу, так і споживачів, і закладе великі ризики для всього регіону Європи.

Розподіл рекламних бюджетів між медіа

Як зазначає ZenithOptimedia, реклама в інтернеті на мобільних пристроях обжене рекламу на настільних комп’ютерах вже у 2017 році, роком раніше, ніж у попередньому прогнозі ZenithOptimedia. Згідно даних Zenith, у 2017 році рекламодавці по всьому світу інвестують в мобільну рекламу 99,3 млрд. доларів США, в той час як на «класичний» настільний пристрій припаде $97,4 млрд.

Нагадаємо, ZenithOptimedia прогнозував, що цього року світовий рекламний ринок зросте на 4,6% (проти 3,9% минулого) і складе $579 млрд. А вже наступного року буде подолано рубіж у $600 млрд. При цьому в 2016-му інтернет-реклама зростатиме втричі швидше за середні показники, тобто на 15,7%. Також агентство прогнозує, що витрати на рекламу в інтернеті перевищать показники телебачення вже наступного року.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
729
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop