Ідею мультфільму «Мавка. Лісова пісня» придумали Созановський і Костюк
Компанії Film.ua та Animagrad розпочали роботу над своїм першим повнометражним мультфільмом за мотивами драми Лесі Українки - «Мавка. Лісова пісня», проект якого було презентовано на пітчингу в рамках медіафоруму Kiev Media Week. Про це повідомляє прес-служба Film.ua.
Ідея створити історію на основі слов'янських міфів і класичної п'єси Лесі Українки належить власнику Film.ua Сергію Созановському та його дружині, продюсеру Film.ua Ірині Костюк. За словами пані Костюк, українські і слов'янські теми зараз у тренді в усьому світі. На її думку, автентика в поєднанні з універсальними образами - запорука успіху як на локальному, так і на міжнародному ринку.
«Поєднання сучасного і вічного, чисто слов'янського й універсального, пронизливої любовної історії та гумору, екшну і фентезі - має спрацювати і зробити проект унікальним. Наші образи не схожі ні на які інші в анімації, а історія - дуже самобутня. Саме тому вони будуть цікаві глядачам у всьому світі. Мавка - наш унікальний і розкішний казковий персонаж, і вона заслуговує такого ж чудового втілення та любові глядачів у всьому світі, як свого часу Рапунцель, Русалонька, Снігова Королева, Білосніжка та інші героїні казок і легенд, увічнені в популярних мультфільмах», - каже пані Костюк.
Як писала «Детектор медіа», «Мавка. Лісова пісня» - це повнометражний 85-хвилинний мультфільм, розрахований на сімейну аудиторію, виконаний у 3D-анімації. Реліз планується на кінець 2017 року. Бюджет проекту - $ 5 млн. Мультфільм створюється трьома мовами - англійською, українською та російською. Сценарій пише російська сценарна група «Сахар+1kg» («Вовки та вівці», «Привид», «Ялинки 1914», «Джунглі», «Ялинки 2»).
Сценарій створюється за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки, але історія матиме щасливий фінал і нових комічних персонажів. В основі сюжету - історія кохання лісової німфи Мавки і звичайного сільського хлопця Лукаша. Герої протистоятимуть злу, втіленим в образі Килини - фабрикантші, яка охоплена бажанням підкорити природу і зберегти вічну молодість. В її арсеналі - дивовижні механічні розробки. На боці ж Мавки - сила природи, її міць і гармонія.
Прототипами основних локацій мультфільму стали реальні українські природні заповідники: село Вилкове, тунель кохання в Клевані, Буцький каньйон і Карпати. Художником по костюмах, як уже писала «Детектор медіа», виступає український дизайнер Ольга Навроцька. Саундтрек і пісні до фільму напишуть сучасні українські музиканти.
Локації
Художники студії Animagrad уже розробили унікальних персонажів, розповів керівник студії Єгор Олесов. Наприклад, Мавка - уособлення природи - мінятиме колір очей і волосся залежно від настрою і пори року. А її голову прикрашатимуть вінки з живих метеликів, світлячків і сонечок. «У нас є амбіція - Мавка повинна стати новим улюбленим образом дівчаток з усього світу», - кажуть продюсери проекту.
Мавка
«Розроблені нами персонажі точно здивують глядачів. Крім головних героїв, у нас є чарівні комедійні персонажі - Вовкодав Надійка, Котожабик і Пугач Філя, схильний впадати в ступор у разі панічної атаки, - розповідає Анна Єлісеєва, креативний продюсер проекту. - Дорослі побачать у фільмі метафору - протистояння природи людини псевдопрогрессу. Дітям, ми впевнені, сподобаються захоплюючі пригоди, які чекають героїв, динаміка, яскравість образів і прекрасна музика».
Русалка
Котожабик
«На сьогоднішній день повнометражна анімація для сімейної аудиторії - один з найсильніших трендів у кінобізнесі. І один з найприбутковіших - приклади зарубіжних і російських колег, говорять про те, що інвестиції в такі проекти в разі успіху повертаються сторицею. Для Film.ua Group створення повнометражних мультфільмів - це новий стратегічний напрям. Крім «Мавка. Лісова пісня», прем'єра якої запланована на 2017 рік, у нас у розробці пакет анімаційного кіно. У планах компанії - випускати по релізу на рік», - наголосила Ірина Костюк.
Як писала «Детектор медіа», українська анімаційна студія Animagrad, що входить до складу групи компаній Film.ua Group, працює над пакетом повнометражних мультфільмів і лінійкою анімаційних серіалів. Зокрема, до 2019 року планується випустити в прокат три повнометражні мультфільми: «Руслан і Людмила», «Мавка. Лісова пісня» і «Снігова республіка». Крім того, Animagrad завершує роботу над четвертим сезоном мультсеріалу «Ескімоска» та розпочинає роботу над анімаційними серіалами «Тікі» та «Елементарія».
8 вересня проект повнометражного 3D-мультфільму «Мавка. Лісова пісня» переміг у пітчингу з копродукції медіафоруму Kiev Media Week.
«Детектор медіа»