18:10
П'ятниця, 10 Липня 2015

На найближчому пітчингу Держкіно можуть розглядати проекти фільмів про Грушевського

На найближчому пітчингу Держкіно можуть розглядати проекти фільмів про Грушевського
На найближчому пітчингу Держкіно можуть розглядати проекти фільмів про Грушевського

Питання виробництва документального фільму, присвяченого відзначенню 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського, може бути розглянуте на окремій тематичній сесії в рамках чергового конкурсу кінопроектів у ІІІ кварталі 2015 року. Про це «Детектор медіа» стало відомо з відповіді на інформаційний запит, який ми отримали з Міністерства культури, за підписом заступника міністра Ростислава Карандєєва.

 

Нагадаємо, 4 червня Кабмін схвалив план заходів з відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського протягом 2015-2016 років та затвердив склад Організаційного комітету. В розпорядженні № 586-р, зокрема йдеться : «До ювілейної дати Мінкультури, Міністерство інформаційної політики, Український інститут національної пам'яті та Держкомтелерадіо мають створити документальний фільм про життя і діяльність Михайла Грушевського та забезпечити його публічну демонстрацію».

 

Нагадаємо, поки ще не відомі остаточні переможці останнього сьомого пітчингу Державного агентства з питань кіно, який відбувся в грудні 2014 року. Станом на кінець червня 2015 року колегія, на якій мали затвердити перелік переможців, не відбулася. За словами голови Держкіно Пилипа Іллєнка, процес затягується через брак коштів, які закладені в бюджеті на кіно у 2015 році. Водночас, голова Держкіно повідомив, що наразі відомство не має заборгованостей перед виробниками - переможцями попередніх шести пітчингів: «На сьогоднішній день Держкіно не має заборгованості перед жодним українським продюсером. Всі кредиторські заборгованості були сплачені. На сьогоднішній день ми маємо плани по сплаті авансових платежів», - сказав він.

 

Тим часом у виданні «День» заступник голови Держкіно Андрій Ящишин повідомив: «Нещодавно на колегії Міністерства культури було прийняте рішення про проведення позачергового конкурсу кінопроектів патріотичного спрямування».

 

Олеся Анастасьєва для «Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1484
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop