Плюс п’ять нових ток-шоу

10 Серпня 2010
31599
10 Серпня 2010
10:23

Плюс п’ять нових ток-шоу

31599
Перший канал НРКУ запровадив нову сітку мовлення
Плюс п’ять нових ток-шоу

9 серпня Перший канал Національної радіокомпанії України (мережа УР-1) вийшов в ефір з оновленою сіткою мовлення. У ній додалося п'ять лінійок розмовних форматів по буднях. За тиждень будуть затверджені нові сітки другого («Промінь») і третього («Культура») каналів НРКУ. За словами генерального директора НРКУ Тараса Аврахова, найголовніші характеристики нової сітки Першого - чітке позиціювання у форматі public з додаванням easy listening, поєднання великих ток-форматів і програм, а також поєднання власних програм і спільного продукту «Ери» й НРКУ. Про нову сітку - розмова ТК з Тарасом Авраховим.

 

- Коли НРКУ запровадить нові сітки мовлення для «Променя» та «Культури»?

- Сітки для «Променя» і для каналу «Культура» - питання декількох днів, протягом яких ми приймемо рішення. Сітка Першого каналу з понеділка в роботі. Це не догма - ми робимо обкатку, сітка ще може змінюватися. І, звичайно, це компроміс.

 

- Компроміс у чому і з ким?

- Сітка - це мистецтво можливого. Ми виходимо з того, що ми можемо зробити і що треба зробити. Ми декларували, що канал буде відформатовано як громадсько-політичний. Для того, щоб реалізувати численні анонси, що ми рухаємося до суспільного мовлення, ми вирішили це суспільне мовлення реалізувати насамперед у змісті.

 

Я одразу скажу, що це не те, що хотілося б. У нас ще затримка з «одягом» (музикою) - ми ще не визначилися. Але ми вирішили працювати вже зараз на обкатку нових форматів.

 

- Які нові формати стартують на Першому каналі?

- У нас видозмінюються п'ять годин мовлення. Ми їх віддаємо під прямоефірні ток-формати. Ми або зберігаємо форму і назву, але змінюємо зміст, або ж повністю змінюємо і форму, і зміст.

 

Перша лінійка - це «Житейські будні» з 11:15 до 11:55 з перервою на рекламу. Ми говоримо в ній про загальнолюдське: сьогодні говорили про освіту, потім будемо говорити про спеку. Звичайно, передбачений інтерактив із зірками в студії. Формат - студія з одним гостем. Вестиме програму Ірина Ткаченко - наш штатний працівник. Вона трохи змінила прописку: з інформаційного мовлення перейшла на цю програму.

 

Друга лінійка - «Український вимір» з 13:10 до 13:55. Програма є непростою, це варіант погляду на життя крізь призму. Ми усвідомлюємо, що українці - не моноетнічна нація, але при цьому ми маємо якісь визначальні риси і поняття. Під цією призмою ми й розглядаємо, як і чому в нас відбувається все саме так, а не інакше. «Український вимір» - це також майданчик з одним гостем. Ведучий - Роман Коляда, людина нова на Першому каналі, але не нова в журналістиці. Колись він працював на «Ері», а зараз - в «Известиях в Украине» і має додаткове творче навантаження на НРКУ.

 

Третя лінійка - «Добридень!» з 14:10 до 14:55. Це гостьовий майданчик, присвячений мистецьким темам, фестивалям, який уже був раніше в ефірі. Ведучі не змінювалися, і я не бачу в цьому потреби.

 

Ще одна лінійка - «Відкрита студія» із 17:10 до 17:55 з перервою на рекламу. Ми заходимо у формат «про і контра». Це суспільно-політично-економічне ток-шоу з двома гостями, які займають протилежні точки зору. У ток-шоу двоє ведучих, які ведуть його позмінно: головний редактор інформаційної служби Оксана Маловичко і Владислав Обух, який очолює одну з редакцій інформслужби.

 

Іще один формат, після семигодинних новин, називається «Порядок денний». Це 20-хвилинна (з 19:30 до 19:50) тема дня з гостем. Там теж двоє ведучих: Василь Бирзул і Юрій Табаченко.

 

- Крім Романа Коляди, є ще ведучі, запрошені зі сторони?

- Ні, він єдиний.

 

- Як ви добирали ведучих? Проводили спеціальні тракти?

- Я вас прошу... У нас насправді дуже вузьке коло революціонерів. Ми експериментів над ефіром не проводимо. Але попри те, що в нас немає нових людей в ефірі, ми все одно спостерігатимемо за тим, як все піде. Я сподіваюся, що в нас усе буде гаразд.

 

- Хто виробляє ці програми?

- Виробництво, редактура - усе наше.

 

- Що сталося з дитячо-юнацькими програмами в новій сітці?

- Як і обіцялося, вони знайшли собі місце і переїхали на 16:10 у блок «Радіо Родина». Один зріз - для дітей молодшого віку, другий - для старшого шкільного. Ці програми вже були в ефірі, але ж це не значить, що вони погані. Так, час іде, все має змінюватися і вдосконалюватися. Але це не значить, що треба прийти і перекреслити все найкраще, що було в хаті.

 

- Чи залишається музичне наповнення на Першому каналі?

- Усе музичне наповнення буде відформатоване так, як воно має бути. Формат визначений - це поєднання public та easy listening. Придумувати український велосипед не потрібно, воно повинно просто їздити. Якщо ми декларуємо, що рухаємося до громадського мовлення, то це формат public.

 

- У чому проявляється easy listening - у музиці?

- Так. Акцент на інструментальній музиці, але замузичення в чистому вигляді не буде. У нас по сітці є музичні програми, але частково в цей же час там записане регіональне мовлення. Колись Національна рада проліцензувала частину ефіру ОДТРК і районним мовникам. Тому по дротах і більшості частотного ресурсу ідуть регіональні вставки. Але ми все одно здійснюємо 24 години мовлення, і в мережі ми регіональне перекриваємо, через те що в нас мовлення в інтернеті, через супутник, і в нас не повинно бути пауз.

 

- Чи правильно я розумію, що в ефірі вже не буде традиційної української естради?

- А хіба вона не вписується в жодні формати?

 

- Але ж easy listening - це не Павло Зібров та Іво Бобул.

- Взагалі easy listening - це інструментальний виклад навіть популярної музики, просто в іншій формі.

 

- Де ж ви такий продукт шукатимете в Україні?

- Ніхто не казав, що буде легко. Хіба ми знову говоримо про український велосипед? Законом передбачається, скільки чого має бути. І ми будемо працювати в рамках закону.

 

- Яких змін зазнала сітка вихідного дня?

- На неї ще треба подивитися - десь, може, назву змінити, десь, може, зміст.

 

- Тобто ця сітка містить програми, які збереглися?

- Щось збереглося, а щось змінилося. Але з якого дива треба знімати з ефіру радіотеатр, тим паче, що його більше ніхто не робить? Якщо не будемо робити і ми - то цей жанр повністю помре. Ми зберігаємо також літературні читання.

 

Будь-яка сітка випробовується життям. Подивимося, як воно по рейтингу буде спрацьовувати, і тоді будемо вносити корекції. Якщо ми попадаємо в аудиторію - то дурне діло щось міняти.

 

- На яку аудиторію ви орієнтуєтеся насамперед, чи змінилася вона?

- Я був би дуже наївною людиною, якби сказав, що вона змінилася відтоді, як я прийшов. Аудиторія так не змінюється. Вона є такою, якою є протягом десятиліть. І не треба розкидатися, мовляв, це не та, ми її бачимо іншою. А чого ми не повинні працювати на аудиторію «40+»? Так, її треба в міру сил омолоджувати. Але для молодшої аудиторії в нас є «Промінь», і ми будемо працювати, щоб він її прихоплював.

 

- А яке зараз вікове ядро у Першого каналу?

- Це ті, кому за 30 і за 40. Хоча формати для юних зараз теж працюють. Багато залежить від територіальної прив'язки. Так, у Києві багато знищено проводів, а ФМ-частоти у нас тут немає.

 

- До речі, щодо покриття. На одному з останніх засідань Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не погодила проект урядової постанови, яким передбачався прорахунок нових ФМ-частот для НРКУ і їх видача вашій радіокомпанії поза конкурсом.

- Є позиція уряду, як на мене, цілком адекватна: щоб національний мовник мав справді національне мовлення. І для цього було доручення віце-прем'єра Бориса Колеснікова. Прорахунок частот у нас все одно відбувається. Але мова йшла про те, щоб Перший канал отримав ці частоти...

 

- Поза конкурсом... У цьому причина відмови Нацради?

- Я хочу сподіватися, що Національна рада просто довела, що вона є особливим незалежним органом. Я сподіваюся, що ця особливість не буде негативно позначатися на тому, що національний мовник потрібен отримати частоти.

 

- Хоча Нацрада незалежний позавідомчий орган, її склад формується президентом і парламентом. То можливо доцільно було б спонукати її до рішень на користь НРКУ не урядовими постановами, а актом Верховної Ради чи президентським указом?

- У нас є державний орган. Можна припустити, що він мусить мислити категоріями потрібності і необхідності для держави. Державі необхідний національний мовник, який буде тягнути громадсько-політичний канал, робити «Промінь» для молодшої аудиторії, тягнути на собі канал «Культура»? Якщо орган займає державницьку позицію, він і поводиться відповідно. А якщо він займає іншу позицію, тобто пріоритет для приватних структур, тоді держава в усіх своїх органах повинна чесно сказати: нам не потрібно це. Хай вони скажуть: нам не потрібне майбутнє першого, другого, третього каналів українського радіо - це буде позиція, це буде зрозуміло. Навіть якщо не буде артикульована ця позиція, буде очевидно.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
31599
Коментарі
19
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Sanio
5246 дн. тому
Щодо спеціальних передач, то біліьшість з тих, про які ви згадуєте, є так звані відомчі, коли певні міністерства фінансують їх виробництво або виробляються спільно. Наприклад, та ж "Наша армія" робиться спільно з Центральною телерадіостудією МОУ, "Запобігти. Врятувати. Допомогти" - з МНС, і вони не мають жодного відношення до "широкої вікової аудиторії". Тому не потрібно передьоргувати. "Колос" - ніхто не рухав, передачі для дітей і підлітків перейшли у кращий слот - з 16.10 до 17.00, де вони і були раніше, поки п. Набруско не розірвав раніше цю лінійку, "Діловий вісник" тепер виходить щоденно і у прийнятний час, ане десь поміж дитячим мовленням, "Споживач" - передача хороша була, але була раніше, останні її випуски - це суцільна реклама як не "Грінізації", то чогось іншого. А релігійні передачі, у світі медицини, безкінечні юридичні консультації для пенсіонерів - це повний маразм. Чому ви не кажете про те, що НРКУ брало безпосередню участь у шахрайських схемах викачування останніх заощаджень у тих же пенсіонерів, незаконних схемах заволодіння майном одиноких людей і т.п.? Про те, що майже третина ефіру була заповнена рекламними передачами сумнівного змісту та сумнівних послуг? Це вже коли запахло смаженим, то п. Набруско сказав, що він немає до цього жодного відношення і весь ефір направо-наліво продавався комерційним директором, яка майже одразу як діяльністю НРКУ зацікавилися певні органи звільнилася за власним бажанням? Невже НРКУ та їх керівництво керувалося хорошими помислами, коли розміщувало такі передачі в ефірі і думало про пенсіонерів чи просто заробляло грубі гроші, левова частка яких йшла повз касу? Тому не варто апелювати лише до якісного продукту та традицій УР - вони вже давно втрачені і втрачені через незрозумілу комерційну діяльність НРКУ, коли навязлива реклама сумнівних медичних препаратів, лікувальних засобів, БАДів і т.п. заполонила не лише всі рекламні блоки, але й частину справді хороших і якісних передач, коли їхні автори і ведучі не могли вже нічого з цим вдіяти і цьому протистояти! Це просто сумно і прикро!
Sanio
5246 дн. тому
Для ТИХОН ХРЕННИКОВ. На жаль, я не Роман, ви помиляєтеся. Щодо "Відкритої студії", то я добре памятаю як п. Набруско запускав цю передачу і обіцяв, що вона виходитиме в ефір щоденно у прямому ефірі у форматі ток-шоу. Спочатку так було, але потім всі добрі наміри, як завжди, звели нанівець. Програма попередньо записувалася, дзвінків від слухачів не було або вони теж попередньо записувалися на "гарячій лінії" і фільтрувалися редакторами та випусковими... Про які понеділок і пятницю ви говорите - останнім часом "Відкрита студія" виходила лише по вівторках і четвергах, і то в обрізаному вигляді - лише по 30 хвилин, натомість в інші дні о 17.10 вже звучали зовсім інші передачі. А щодо "Ери", то вона лише дозволила підтримувати рейтинг УР-1, бо передачі, які там виходили і продовжують виходити справді цікаві. Чому, наприклад, НРКУ самостійно не спромоглося робити таку передачу як "Ранковий гість", "Чорним по-білому", "Недільна подорож"? Я не прихильник "Ери" та її присутності на УР-1, вважаю, що НРКУ потрібно було замість того аби пускати в ефір "Еру" ще у 1999 році провести суттєву реформу ефіру і оновити сітку мовлення, а не законсервувати ефір ще на 11 років. А щодо журналістів і їх роботи, то тут справа не у форматі, а швидше у відсутності у колишнього керівництва НРКУ чіткого бачення майбутнього Українського радіо та необхідності змін, оновлення обличчя радіо, пошуку нових форм спілкування зі слухачами. Я не заперечую їх професійний рівень, але всі вони вихідці з радянського минулого і "Молодої гвардії", і лише змінити маску, на жаль, замало, необхідно було змінювати всю структуру, виробничий процес, творчі підходи, щоб не опинитися у тій ситуації, коли УР-1 слухають лише ті, кому за 60... Національне радіо повинно працювати для усіх вікових категорій і не просто працювати, а бути передусім цікавим для усіх!
Тихон Хренников
5246 дн. тому
Для Sasha_plus. Те що ти пишеш - безпредметна розмова. Якщо ти хоч трохи знаєш про Українське радіо, то тобі очевидно відомо, що на канаді виробляється продукція для різної вікової аудиторії. Від дітей , школярів до пенсіонерів. Є, вірніше були спеціальні програми про роботу МВС, НЧС,для бізнесменів і підприємців - Діловий вісник, для селян - "Колос", для тих кому не байдуже що ми їмо - "Споживач", програми про переваги вступу до НАТО, війскова програма "Наша Армія" і цей список можна ще довго продовжувати. Бачиш , не тільки для бабусь журналісти працюють. Я гадаю що не тільки ти , але й інші категорії населеня сплачують податки, для яких і готується , думаю, якісний продукт. ТОбто, тут завжди намагаються створювати програми для всіх категорій.Те , що Українське радіо слухають в основному люди за 40 років не вина журналістів. Можливо молодь більше приваблює російська попса, західна музика, чого на Українському радіо немає. Бо це УКРАЇНСЬКЕ РАДІО, а не російське чи німецьке.Тут повинна звучати українська пісня і не тільки естрадна, але й і народна , фольклор , класика. Бо наше життя різнобарвне. Що ж до новин , то жодна ФМ станція краще за УР новини не виготовляє.ФМ станції всі новини скачують з інтернету , а на Українському радіо виготовляється власний продукт. ВЛАСНИЙ. При чому новини можуть слухати всі категорії громадян. Просто бабусям, я думаю, формат Українського радіо ближчий, ніж будьяка ФМ станція, з ним вони виростали, з ним життя проходить, вони знають прізвища всіх журналістів,а на ФМ практично немає власного продукту. Крім,звичайно, концерту на замовлення. З приходом нового керівництва Українське радіо втратить цю аудиторію, бо бомкання , ритмічна закордонна музика ,думаю, цій аудиторії не дуже до вподоби, а молодь навряд чи захоче його слухати , бо Українське радіо ніколи не стане таким форматом, який би був їм до вподоби.
Відформатований
5247 дн. тому
По-перше (для Мар"яни Закусило) - не Бірзул, а Бирзул і не Маловичко, а Маловічко. По-друге (для Дідо) - мабуть, журналісти радіо не дадуть вам коментарів, поки не знайдуть собі нової роботи. По-третє (на підтримку LOLA) - аудиторія в цього радіо була завжди, навіть якщо це були бабусі із сіл. А чи буде тепер? В яку аудиторію хоче "попадати" цей дядько, якщо колишній аудиторії подобалося те, що було?
Sasha_plus
5247 дн. тому
2 ТИХОН ХРЕННИКОВ: Тобто ви і я платимо податки, щоб для бабусь виробляли якісне форматне радіво. Вам не здається, що це вже занадто? Радіо має бути форматним і задовольняти всі аудиторії, а не тільки бабусь!!!
ТИХОН ХРЕННИКОВ
5247 дн. тому
Для Sanio. Скільки людей - стільки думок. Ваша, Романе , думаю , це Ви, теж заслуговує на увагу. Хоча я не погоджуюся з Вами абсолютно. І переконаний , що все йде до знищення радіо. Чому ви вважаєте , що Аврахов реформатор? З чого Ви це бачите? Я, наприклад, не помітив великих реформаторських успіхів.Ви вважаєте , що почати нову сітку 9 серпня , коли всі експерти , нардепи у відпустках , а урядовці просто не хочуть іти на ефіри, їм це не потрібно, - це реформаторство. Те , що людям зіпсували літо, - це реформаторство? Щодо "Відкритої студії" все неправда. Можливо на початку програми робилось щось під прямий ефір, так хотіло тодішнє керівництво, а пізніше почали в анонсах , за 3 - 4 години до ефіру, давати голоси тих хто буде брати участь у програмі. Тобто наперед анонсувалась програма і в анонсі звучало кілька фраз гостей програми. Зайчику зрозуміло , що це буде запис. Ніхто нікого не обдурював. І як на мене програма в запису більш насичена, без аааааа, бббеее, всі ці паузи займають більше часу в ефірі , ніж сама розмова. Хоча , звичайно , я не проти прямого ефіру. У понеділок і пятницю "Відкрита студія" виходила як правило у прямому ефірі. Це нормально. Вам важко збагнути чому одні і ті ж журналісти працюють по різному. Скажу , тому що Українське радіо не ЕРА. У нього інший формат. І інша аудиторія. В НРКУ інше обличчя.Для чого всіх під одну гребінку? Думаю , що після всіх новацій Українське радіо точно втратить слухачів , яким за 50 років. Ці дебільні заставки нервують людей. Моя бабця вже перестала слухати. Немає програм до яких вона звикла. Ви так зневажливо про них згадуєте, наче це не громадяни України і їм радіо не потрібне. Не забувайте , що ці люди виростали разом з радіо і для більшості це єдине вікно в світ. ЕРУ вони вже слухати не будуть. А молодь навряд чи зацікавиш цим продуктом. Їм вистачить Інтернету і ФМ станцій до яких вони вже давно звикли. Та й не впевнений , що вони будуть слухати українську народну пісню , класичну музику , які повинні звучати на хвилях Національної радіокомпанії. Якщо і це скасують , так як зневажають нині ЗОЛОТИЙ ФОНД Українського радіо , то гріш ціна таким реформаторам.
Sanio
5247 дн. тому
Я не знайомий особисто з п. Авраховим, але вважаю, що те, що він робить з НРКУ таки в майбутньому піде на користь Українському радіо. Сітку мовлення і наповнення ефіру потрібно було змінювати вже давно, оскільки далі в такому законсервованому стані радіо не могло більше бути. п. Набруско - консерватор, він боявся різких кроків у цьому напрямку, тому ситуація була законсервована, п. Аврахов - реформатор і його признчили саме для того аби реформувати Українське радіо. І перші три дні роботи за новою сіткою - ще не показник. Але критикувати завжди будуть, і в першу чергу ті працівники НРКУ, які звикли працювати у старих умовах і не здатні адаптуватися до нових. Саме вони і пускають всюди піну з рота... Щодо схожості з "Ери", то тут нічого поганого немає, оскільки є досвід "ньюс-ток" радіо, яким буде УР-1. мені завжди було важко збагнути, чому ті самі журналісти з НРКУ, які працюють на "Ера-радіо" на УР-1 спроможні там робити якісні і цікаві передачі, а на самому Українському радіо цього немає... Просто підхід допідготовки та запису програм на НРКУ завжди був інший і в більшості таким самим як і у 80-х рр., просто змінилося наповнення, а методи праці залишилися радянськими... Мені, наприклад, було дуже сумно слухати начебто прямоефірні передачі, які насправді виходили в ефір у запису, проте активно аноансувався телефон прямого ефіру або, навпаки, смішно, коли телефон не оголошувався жодного разу, проте дзвінків було багато... Навіщо такі поставновки були, наприклад, у програмі "Відкрита студія", яка завжди анаосуваплася як прямоефірна, натомість все виходило в запису? Зараз враження від "Відкритої студії", "Життєйських буднів" та особливо "Українського виміру" (за що велика подяка Роману Коляді) позитивні! УР-1 потрібно омолоджувати аудиторію, принаймні, щоб його слухали люди віком від 40 років, бо зараз це канал для пенсіонерів від 60 років. Найближчим часом проводове мовлення буде ліквідоване, бо "Укртелеком" не в стані підтримувати в робочому стані цю мережу", тому УР-1 будуть слухати лише з ефіру і аудиторія зміниться, бо пенсіонери зазвичай слухають лише "брехунець". А для молодшої аудиторії якраз і потрібні динаміка і певний драйв у новинах та прямих ефірах. УР-1 таки отримає до 2011 року ФМ-частоти в усіх обласних центрах і в перспективі ФМ-мовлення всі сьогоднішіні зміни видаються логічними.
LOLA
5247 дн. тому
Для Sasha_plus / Переконаєшся згодом : те що сьогодні робиться тільки на шкоду НРКУ. Прийде час і прийдуть інші люди , яким доведеться відновлювати все те , що сьогодні знищується. Запамятай мої слова. Але відновлювати уже буде нікому.Ці дівчатка і хлопчики з грязними попками які прийшли і ще прийдуть традиції не відновлять. Тільки ідіот не бачить , що нове кірівництво хоче з Українського радіо зробити ЕРУ -2. А кому це потрібно? Не впевнена , що аудиторії каналу потрібні рвані, динамічні програми , з ритмічними заставками,вони звикли до іншого формату. Якщо ці бабусі і дідусі перестануть слухати Укр. радіо, то для кого все це робиться? Іншої аудиторії не буде. Молодь це слухати не буде, бо коли слухаєш програму треба думати , а їм це не потрібно, давай тільки музику , як на ФМах.Хіба що Укр. радіо перейде ще й на ФМ. Але коли то буде.
ЛОЛА
5247 дн. тому
Для Sasha_plus /. Ви випадково не Аврахов? Смішно читати це белькотіння. Більшість програм в запису набагато КРАЩІ від тих що ми зараз слухаємо в прямому ефірі. І принаймні останні 5 років більшість журналістів намагалися давати баланс. Завжди кілька точок зору. Ніхто журналістів не примушував лизати пряму кишку владі. Контролю ніякого не було, це бред. Яким би Ющ не був , але стосовно свободи слова він зробив багато. Перед виборами навпаки опозиції було більше , ніж БЮТівців чи НУНСівців.Так що не треба з хворої голови на здорову. Іво Бобул - це не найгірший варіант. Принаймні є потужний голос, і це українська пісня. Журналіти у новинах не питають думок двох експертів , бо це НОВИНИ, а не аналітичні програми. Гостей на новини не запрошують, так до вашого відома. Ми не вважаємо знищення Українського радіо досягненням, даруйте. А Аврахову не треба радитися з бабусями, це надто складно і він так низька опускатися не буде , достатньо порадитися з колективом, а не виконувати вказівки Гані чи Деркача. Щодо Авгієвих стаєн... це перебільшення. У каналу своє обличчя, своя аудиторія. Вона складалася десятиліттями.Я згодна з тим, що потрібно формат дещо змінити, можливо запровадити більше прямих ефірів з телефон. дзвінками слухачів, ніхто не проти .Але те що сьогодні робиться - це орда.ВСе не те, все не так. А хто йому дає право визначати так чи не так? Це його приватна лавочка, чи Національне радіо? Сподіваюся хоча б прибиральниць з Ери запрошувати не будуть?
hilarii-p@rambler.ru
5247 дн. тому
...два прямих ефіри "життейських буднів" - ведуча два дні підряд намагалась з"ясувати нагальне для неї питання: "ЩО ТАКЕ ОСВІТА?" геніально!!! ну хто б задумався, якби не Ірина Ткаченко; це питання вона задає два дні підряд гостям студії... сподіваємось, до п"ятниці відповідь на це запитання Ірина, врешті-решт, хоча б для себе, з"ясує. Хоча - ні, навряд, все-таки питання занадто філософське, куди там за п"ять ефірів, можливо, до кінця року осилить. Але її "ВАУ" в ефірі українського радіо з його традиціями - ЦЕ ТАКИ ДА, КЛЬОВО, ШАРМАН... Сумно... А от Роману Коляді - респект і уважуха.
Sasha_plus
5247 дн. тому
Ви всі здається з якимись комплексами. Ну хто слухав по тридцять разів награвання Іво Бобула у всіх передачах, не було ніякого прямого ефіру, усе в запису та усе під контролем. Чому ніяка мавпа не бачить, що тепер журналісти у новинах змушені питати думку двох експертів, а не висвітлювати якусь пресуху і одному репортажі. Ви це вважаєте не досягненням? Чи вам аби роти розкривати? Аврахов нова людина у радіо, може деякі речі робить не порадившись із дорогими бабусями-дідусями, але хтось же має розгребти ці авгієві стайні на Хрещатику,26
Донецьк
5248 дн. тому
Журналісти Українського радіо не здавайтесь! На телебаченні колектив переміг. Ви що гірші?
Чтобы ляпнуть
5248 дн. тому
Вот одного не понимаю: почему надо новую сетку вводить именно 9 августа? Експерты , нардепы, все нормальные люди в отпусках. Не удивлюсь если у них некого приглашать в эфир. Зачем это делать? Что бы выслужиться? Перед кем? Ганей? Почему нельзя ввести , например, в начале сентября, когда начинается новый политический сезон. Что бы изменилось?Это же надо так ненавидеть людей! Мариновать целое лето в Киеве. В эту жару. Да, друзья журналисты , не повезло вам с руководством. Сочувствую. Украина для людей.
Дада
5248 дн. тому
Обыкновенная джинса. Заказной материал. Деточка Закусило ,а ты не можешь подавать обЪективную информацию? Сбалансированную? Все так хорошо , так прекрасно у вас с Авраховым, а люди стонут. Сколько тебе заплатили? Возьми интервью в украинских писателей , артистов которые слушают радио, пусть они скажут новый формат лучше или хуже. Я уверенна, люди которые никогда не работали на Украинском радио, не чувствуют приемственности, не ценят того что сделано до них никогда не сделают качественный продукт.
Мама
5248 дн. тому
Хто ж буде цю розруху відбудовувати? А те , що це тимчасово - зрозуміло всім. Треба щоб журналісти захищали своє радіо , а не сиділи мовчки мов в рот води набрали.
Прямий ефір
5248 дн. тому
Хто зупинить знищення НРКУ? Невже це приватна вотчина Аврахова?
Оля Бобишка
5248 дн. тому
Мабуть все це вписується в стратегію діяльності Г. Герман? Розвалити Українське радіо - великого глузду не треба.
Перехожий
5248 дн. тому
Згоден з попереднім коментом. Моя знайома працює на Українському радіо. Каже , що це пекло. Практично ніхто не йде у відпустки. Зіпсували людям літо. Йде прес. Ніхто не вірить , що програми стануть кращими. Ну замінили музику. Була інструментальна музика на пісню Тараса Петриненка "Україно", тепер Джеймс Ласт. Українців поступово будуть відлучати від своєї музики. Буде закордонна чи російська. Хлопці далеко підуть. Думаю , що той постійний слухач , який слухав Українське радіо , знав всіх журналістів по голосу тепер розчарований і тими змінами. Нищити легше , а ось збудувати щось путнє дуже непросто. Тому підтримую ДІДА - шановні журналісти з телекритики, не беріть лише інтервю в керівника НРКУ , вони зявляються регулярно на телекритиці, але є ж інша точка зору. Де ж баланс? Де обєктивність? Аврахов чомусь не вилазить з телекритики? За які заслуги? Що він зробив для Українського радіо? А , знаю, ліквідував дикторів. По моєму це єдине "досягнення". Сумно , що знищується все , наче нічого доброго до Аврахова на Українському радіо не було.
Дідо
5248 дн. тому
Проект який реалізовує пан Аврахов , це проект знищення Українського радіо , якому 85 років. З його новаціями від НРКУ відвернуться постійні слухачі, а нові навряд чи зявляться. Тому , шановна Маряно, потрібно не інтервю брати у нового керівника , а зробити журналістське дослідження, дізнатися думки тих хто працює на радіо по 20 - 30 років, експертів, навіть Аврахова потрібно запитати : яку мету він ставить , що він хоче зробити з НРКУ? Бо журналісти не знають . Поки що вони бачать , що створюється структура імені Деркача. Нічого хорошого з цього не вийде, бо прийшли люди дуже далекі від традицій Українського радіо. Шкода. Але ж у нас в країні все знищується, чому дивуватися. Скільки поколінь працювало на Хрещатику, 26. Виявляється , вони робили асе не так. Нове керівництво зараз покаже ЯК. Слухали понеділок і вівторок. Ну і що? Як на мене набагато гірше , ніж було. Була і народна пісня і Золотий фонд Українського радіо. Тепер це нікому не треба. Прийшли чужинці яким плювати на традиції і наробки попередніх поколінь.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду