До 19 березня 2013 - реєстрація на конференцію «Нові медіа – нові можливості 2013»

21 Грудня 2012
3276
21 Грудня 2012
16:40

До 19 березня 2013 - реєстрація на конференцію «Нові медіа – нові можливості 2013»

3276
До 19 березня 2013 - реєстрація на конференцію «Нові медіа – нові можливості 2013»

22 березня 2013 року у Києві відбудеться щорічна IV Міжнародна конференція «Нові медіа - нові можливості» про перехід традиційних медіа у веб-формат.

 

Програма конференції традиційно охоплює три основні тематичні секції - медіабізнес, медіааудиторія/реклама та медіаконвергенція. Організатор конференції - Незалежна асоціація телерадіомовників.

 

Учасники секції «Нова медіааудиторія/реклама» розглянуть динаміку і тенденції зростання Інтернет-аудиторії та актуальну проблематику в галузі онлайн-реклами. Про вимірювання нових медіа, зокрема кількість/якість контактів та взаємовплив медіа розповість Олександр Міняйло, менеджер роботи з клієнтами компанії GFK. Продовжить тему вимірювання рекламних кампаній в Інтернеті Іван Дубинський, директор компанії InMind Opinion Media. Про ефект конвергентних мобільних ринків, а саме про технології, пристрої та контент, а також про запуск програми «Факти» на платформах iPhone, Android та iPad розкаже Ольга Тищук, керівник Інтернет-проектів каналу ICTV. Аудиторію онлайн-газети загальнонаціонального та регіональних форматів охарактеризує Вадим Денисенко, головний редактор www.comments.ua.

 

Гостьовим спікером секції «Новий медіабізнес» стане голова Асоціації онлайн радіо Іспанії Еліза Ескобедо, яка розповість про еволюцію онлайн-реклами. До слова, Еліза Ексобедо є директором компанії Audioemotion Media, що спеціалізується на онлайн рекламі на радіо. Серед замовників реклами у компанії Audioemotion Media бренди - Coca Cola, BMW, Diageo, Corte Inglés, Audi, VW, Vodafone, Movistar, Iberia, Chevrolet, Brugal, Mc Donalds, Emirates, L´Oreal, Renault RedBull, Yamaha, Samsung, Ford та інші. Audioemotion покриває 82% аудиторії Іспанії, його аудиторія - 14 мільйонів користувачів та 45 мільйонів прослуховувань щомісяця.

 

Про бізнес та конкуренцію веб-радіо Франції розповість Марсель Леві, головний редактор медіа-агенції Ecriteo. Марсель має багатолітній досвід роботи на радіо (Radio Canada, Radio France, BFM), а у 2004 році він створив перше веб-радіо  La Radio du Voyage присвячене туризму і подорожам. Свій перший онлайн-еккаунт Марсель Леві започаткував ще у 1984 році.

 

Досвідом співпраці телеканалу і веб-сайту у розміщенні телеконтенту на Youtube та Facebook поділиться представник телеканалу Russia Today (Росія). На російській секції виставки IBC в Амстердамі керівництво каналу розповіло, що таке конвергентне поєднання вже приносить каналу чималі прибутки. Про просування веб-версій друкованих ЗМІ, зокрема про прибутки та   видатки цього процесу розповість Світлана Панюшкіна, головний редактор www.segodnya.ua.

 

Секція «Нова медіаконвергенція» буде присвячена новим можливостям ЗМІ в Інтернеті, закордонним і вітчизняним новинкам галузі. Розпочнеться вона із дискусії на тему «Якою має бути веб-сторінка ТБ та радіо?», участь в якій візьмуть: Анатолій Савін, директор департаменту Інтернет-проектів каналу СТБ, Юлія Смірнова, керівник Інтернет-проектів холдингу «ТАВР Медіа», Анатолій Заїка, директор студії веб-дизайну «Глянець.net».

 

Швейцарський експерт Домінік Борн поділиться досвідом так званої радіолабораторії, де слухачі автономно створюють власні радіопрограми. Свого часу Домінік створив mx лабораторію і став автором таких проектів: 'backstageradio.ch' - радіо, яким керують слухачі; проект «8х15» (8 музичних гуртів грають по 15 хвилин протягом ночі перед 8 телекамерами) та 'Radiowerkstatt' (цифрове радіо моделюють школярі за допомогою пристрою DAB+do-it-yourself).

 

Про те якими навиками повинен володіти «новий» журналіст, та де його шукати, розкаже професор, завідувач кафедри new media Львівського Національного університету ім. І. Франка Борис Потятиник. Завершить секцію про конвергенцію нових медіа представник Інтернет-групи «Кореспондент» із презентацією на тему «Громадська журналістика як спосіб наповнення онлайн ЗМІ».

 

Конференція відбувається в межах Українського медійного проекту «У-Медіа», що здійснює Інтерньюз Нетворк за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Реєстрація триватиме до 19 березня (до 18.00 год).

Участь для членів НАМ - безкоштовна!

 

Участь у конференції становить:

за умови реєстрації до 1 лютого 2013 р. - 1000 грн.

з 2 лютого до 1 березня 2013 р. - 1500 грн.

з 2 до 19 березня р. - 1700 грн.

 

Зареєструватися можна за посиланням - http://new-media.in.ua/reg/

Ознайомитися із детальною програмою - http://new-media.in.ua/programm/

 

Акредитація журналістів: Христина Дрогомирецька 067 657 95 15, project@nam.com.ua

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3276
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду