9 листопада − пікет біля Посольства РФ з вимогою розслідувати замах на Олега Кашина

8 Листопада 2010
1314
8 Листопада 2010
17:38

9 листопада − пікет біля Посольства РФ з вимогою розслідувати замах на Олега Кашина

1314
9 листопада − пікет біля Посольства РФ з вимогою розслідувати замах на Олега Кашина

9 листопада о 13.00.  Київська незалежна медіа-профспілка проведе пікетування посольства Росії в Україні за адресою Повітрофлотський проспект, 27 з вимогами розслідувати замах на життя російського журналіста Олега Кашина.

 

Як повідомляла ТК, у суботу опівночі на Олега Кашина напали двоє невідомих. Вони чекали на журналіста у дворі його будинку з букетом квітів. За словами очевидців, Кашина били «предметом». Лікарі зафіксували у нього переломи верхньої та нижньої щелеп, гомілки, струс головного мозку і травматичний відрив фаланг пальців. Нині кореспондент у стані штучної коми перебуває у відділі реанімації 36-ї міської лікарні Москви.

 

За фактом побиття порушено кримінальну справу за статтею «замах на вбивство, скоєний групою осіб». Слідство не виключає, що напад пов'язаний з професійною діяльністю журналіста. Президент РФ Дмитро Медведведєв доручив узяти розслідування під особливий контроль. Спілка журналістів Росії оголосила про намір провести власне розслідування.

 

Видавничий дім «Коммерсантъ» наполягає на ретельному та результативному розслідуванні нападу на Олега Кашина. Слідчі допитують редакторів «Коммерсанта» у справі про замах на вбивство Олега Кашина. Тим часом російські журналісти звернулися до Дмитра Медведєва, щоб захистив їх від нападів.

 

Пан Кашин спеціалізується на суспільно-правовій тематиці, висвітлює акції протесту та мітинги. Саме він узяв інтерв'ю в одного з учасників погрому в адміністрації підмосковних Химок 28 липня 2010 року. У серпні до редакції газети приходила міліція і вимагала ознайомити із вмістом робочої електронної пошти журналіста.

 

11 жовтня Олега Кашина, незважаючи на акредитацію і без пояснення причин, не пустили на зустріч президента РФ Дмитра Медведєва з рок-музикантами. Журналісту повідомили, що його внесли до «чорного списку» Федеральної служби охорони (ФСО) - після затримання на мітигу «Марш несогласных» у 2007 році.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1314
Коментарі
2
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Алегарф
4923 дн. тому
Всё, ухожу-ухожу...
Алегарф
4923 дн. тому
Ой, а чё ж так позно, аж в 13:00, в это время у нормальных людей деятельность уже вовсю кипит, а журики к обеду токмо раздупляются : )
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду