13 березня – відкритий майстер-клас «Побудова конвергентного ньюзруму»

12 Березня 2008
10010
12 Березня 2008
11:31

13 березня – відкритий майстер-клас «Побудова конвергентного ньюзруму»

10010
13 березня – відкритий майстер-клас «Побудова конвергентного ньюзруму»
13 березня об 11.00 у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» (вул.Волоська, 8/5, цокольний поверх з емблемою DFJ) пройде відкритий майстер-клас на тему «Побудова конвергентного ньюзруму», організований «Детектор медіаю» і благодійним фондом «Розвиток України».
 
У програмі:
 
- Презентація спільної навчальної програми журналу «Детектор медіа» та благодійного фонду «Розвиток України», яку проведуть головний редактор журналу «ТК» Євген Мінко та менеджер програми «Журналістика цифрового майбутнього» Світлана Панюшкіна.
 
- Лекція на тему «Побудова конвергентного ньюзруму», яку проведуть американський мультимедіа-продюсер Дейвід Лафонтейн та продюсер каналу The Animal Planet (США) Лінн Кесслер.
 
Заявки на акредитацію приймаються за телефонами 235-22-55, 235-70-91, 8-098-446-61-95, і-мейлом magay@detector.media (Юлія Магай).
 
Програма «Журналістика цифрового майбутнього» стартувала у листопаді 2007 року. На основі аналізу діяльності сучасних видавничих домів та медіахолдингів підготовлені та широко застосовуються методичні рекомендації для українських журналістів. Навчальний курс орієнтований на вивчення цифрових технологій обробки і створення якісного контенту. Найкращі й найдосвідченіші міжнародні експерти та викладачі разом з українськими колегами проводять регулярні заняття для слухачів. Проект реалізується фондом «Розвиток України» у партнерстві з Національним університетом «Києво-Могилянська академія».
 
Журнал «Детектор медіа» - спеціалізоване видання, що професійно аналізує тенденції медіапростору України та світу. У 2008 році журнал «Детектор медіа» та благодійний фонд «Розвиток України» реалізовують спільний інформаційний проект. У кожному числі журналу «ТК» публікуються освітні матеріали курсу «Журналістика цифрового майбутнього», що інформують читачів про особливості цифрових технологій у журналістиці, принципи конвергентності, сучасні практики роботи медіа.
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
10010
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду