СТБ об’єднує свої освітні ініціативи в «Талантlive»

3 Листопада 2011
8779
3 Листопада 2011
12:40

СТБ об’єднує свої освітні ініціативи в «Талантlive»

8779
СТБ об’єднує свої освітні ініціативи в «Талантlive»

СТБ об'єднує свої освітні ініціативи в системну програму професійного та особистісного зростання у сфері телебачення під назвою «Талантlive». Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

 

Як писала «Детектор медіа», цей проект СТБ презентував студентам на виставці «Медіакар'єра-2011».

 

Передбачається, що «Талантlive» включатиме:

 

- школи сценаристів, режисерів і продюсерів;

 

- корпоративний університет СТБ, де співробітники телеканалу отримують як систематизовані знання про свою професію і телебаченні в цілому, так і загальні знання про управління проектами, тайм-менеджмент, мистецтві переговорів тощо;

 

- майстер-класи всесвітньо визнаних телевізійних фахівців (нагадаємо, канал уже відвідали нью-йоркський продакшн-дизайнер Джон Кейсі, російський сценічний стиліст Руслан Татьянин, голлівудський майстер спецефектів Ян О'Коннор та інші;

 

- зарубіжні стажування співробітників СТБ;

 

- плановані неформальні тематичні зустрічі співробітників СТБ та студентів профільних ВНЗ;

 

- створення освітнього контенту про телебачення (наприклад, серії відеоінтерв'ю «Що це за професія» з роз'ясненням функцій і особливостей тих чи інших спеціальностей).

 

«Атмосфера на нашому каналі - те, що називається корпоративною культурою - настільки просякнута бажанням пробувати нове, замахнутися на масштабне, поставити планку вище, загалом, прагненням рости, що на СТБ стало з'являтися все більше освітніх проектів. І коли нещодавно з'явилася ідея проведення неформальних журфіксів на медійні теми, ми зрозуміли, що потрібно все об'єднати, систематизувати і частково поділитися з іншими людьми, які хочуть розвиватися в сфері телебачення», - коментує створення «Талантlive» Марія Гудкова, директор департаменту управління персоналом СТБ.

 

Найближчим проектом у рамках «Талантlive» стане поїздка 15 співробітників СТБ на 4-денний семінар гуру сценарної майстерності Роберта Маккі в Москву. Роберт Маккі - автор книги з сценарної майстерності «Історія на мільйон». Серед його студентів 32 володаря премії «Оскар», 168 володарів премії «Еммі», сценаристи фільмів «Володар кілець», «Код да Вінчі», «Вічне сяйво чистого розуму», «Валлі», «Шрек», «Карти, гроші, два стволи»,«Секс у великому місті»,«Люди Ікс».

 

Як зазначається у повідомленні, сьогодні на телеканалі СТБ працює близько 1800 чоловік. Кадрове ядро СТБ становить 45% персоналу: це люди, які займають творчі та кваліфіковані адміністративні позиції, і працюють в компанії більше 5 років. На каналі заохочується горизонтальне зростання, коли з позиції в одному проекті каналу можна перейти на таку ж, більш високу або навіть суміжну позицію на іншому проекті каналу.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8779
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду