Проти Мельниченко в парламенті існує змова? Він ходив у ЦВК
Колишній майор Держохорони Микола Мельниченко та колишній депутат Верховної ради Олександр Єльяшкевич мали зустріч із головою Центрвиборчкому Ярославом Давидовичем.
Про це "Українській правді" повідомив соціаліст Микола Садовий.
"Учора у присутності 5 депутатів від фракції СПУ, в тому числі і мене, Мельниченко й Єльяшкевич мали зустріч з Давидовичем у ЦВК, де обговорювали питання щодо розгляду заяви Мельниченка про поновлення його депутатом", - сказав Садовий.
За його словами, з тієї розмови стало зрозуміло, що "ніхто не бажає відновлювати Мельниченко".
"Адже якщо Мельниченнко буде у цій залі (сесійна зала ВР), тоді він щодня видаватиме якусь нову інформацію і ця інформація стосуватиметься верхнього ешелону нашої влади. І це не вигідно", - зауважив депутат.
"На голову ЦВК влив безумовно є. Якщо не прямий, то опосередкований. Я не думаю, що не було розмови з Президентом, під час якої він висловив свою точку зору. Не думаю, що не було зустрічі або телефонного зв’язку, наприклад, з Литвином".
Водночас Садовий не погоджується, що своєю появою у ЦВК соціалісти самі на неї тиснуть. "Ми не здійснюємо тиск, ми просто ініціюємо зустрічі, щоб цю заяву розглянули в ЦВК відповідно до закону".
При цьому Садовий упевнений, що розгляд заяви Мельниченка обоязково відбудеться, оскільки ЦВК має це зробити відповідно до закону "Про звернення громадян...". За словами депутата, в четвер Давидович заявив, що "у п’ятницю він буде зайнятий проблемами щодо виборчих округів, а у суботу або в неділю, можливо розглянуть це питання".
Водночас, як повідомили "Українській правді" у прес-службі ЦВК, заява Мельниченка у жодному разі не розглядатиметься на вихідних. За словами представників прес-служби, "можливо це буде понеділок або вівторок, ми повідомимо про це додатково".
Як відомо, на парламентських виборах 2002 року Мельниченко був включений у виборчий список СПУ під N15, однак тоді ЦВК України відмовила йому в реєстрації.
Соцпартія це рішення намагалася оскаржити у Верховному Суді, але безрезультатно.
У четвер голова ЦВК повідомив журналістам про те, що надійшла постанова Верховного Суду, яка скасовує попереднє судове рішення від 2002 року, що підтверджувало законність зняття Мельниченка з реєстрації кандидатом у народні обранці.
Тим часом комісія Верховної Ради з розслідування організації скандалу із записами колишнього майора запрошує Мельниченка дати показання комісії на її засіданні 7 грудня.
Про це заявив із трибуни Ради голова комісії, представник фракції партії "Вперед, Україно" депутат Віктор Драчевський.
Українська правда
Читайте також:
Мельниченко официально пригласили на заседание парламентской ВСК
Російська преса про київський форум “Співдружності демократичного вибору” та про загадковий транзит Миколи Мельниченка через Москву
Завтра ЦИК рассмотрит вопрос о регистрации Н.Мельниченко народным депутатом
Мельниченко даст показания 5 декабря
Мельниченко в Києві п'є каву і спілкується зі слідчими
Следственная комиссия Рады допросит Мельниченко
Майору Мельниченко гарантируют безопасность, а он сам собирается принять участие в двух телепроэктах
Генпрокуратура не має претензій до Мельниченка. Він може бути викликаний туди як свідок
Мельниченко повертаєтсья в Україну?
На Мельниченка завели комісію
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ