Кіровоградські журналісти голодуванням добилися від влади виконання своїх вимог
Колектив газети Кіровоградської облдержадміністрації «Народне слово» завдяки акції протесту добився від місцевої влади виконання усіх своїх вимог.
Про це ІМІ повідомив заступник головного редактора газети Володимир Бабич.
Як повідомлялось раніше, 31 жовтня 2005 року 12 журналістів газети «Народне слово», протестуючи проти припинення фінансування і реорганізації видання розпочали голодування.
Журналісти припинили голодування 5 листопада, на наступний день після того, як на сесій облради депутати ухвалили рішення про продовження фінансової підтримки газети «Народне слово».
За словами Володимира Бабича, нині місцева влада виконала усі три вимоги журналістів.
По-перше, газеті було перераховано 50 тисяч гривень зі 150 тисяч, які місцева влада заборгувала їй за висвітлення своєї діяльності (ще 100 тисяч передбачені у місцевому бюджеті).
По-друге, облдержадміністрація відмовилася від наміру реорганізувати газету у виданивничий медіа-центр, що, на переконання журналістів, стало б фактично знищенням редакції.
По-третє, Кіровоградська облдержадміністрація погодилася вийти з числа засновників газети «Народне слово». Володимир Бабич зазнаичв, що поки цього не зроблено, але «це питання часу».
Крім того, за його словами, після акції протесту журналістів газети «значно покращилось ставлення до них з боку місцевої влади». Володимир Бабич зазначив, що місцева влада «не тисне на них і займає нейтральну позицію».
Однак при цьому заступник галовнорго редактора зазначив, що голодування не є кращим шляхом відстоювання своїх прав та залагодження конфлікту.
На його думку, найкращим виходом було би керівництву газети та місцевій владі провести констурктивну розмову.
Володимир Бабич зауважив, що протягом акції протесту журналістів «Народного слова» губернатор Кіровоградської області жодного разу с з ними не зустрівся.
IMI
Читайте також:
Лутьєв припинив голодування. 28 листопада – продовження слухання справи
Суд знову не відпустив журналіста Лутьєва. Він оголосив чергове голодування
Медіа-профспілка проведе 17 листопада всеукраїнську акцію „НЕ ДУШІТЬ”
НМПУ голосуватиме за проведення всеукраїнського страйку
Журналісти журналу "Бізнес" йдуть з видання через тиск (оновлено)
Мелитопольские журналисты установят палаточный городок
Пікетувальники з „Президентського вісника” домоглися переговорів в з керівником ДУСу Тарасюком
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ