Сайт «Центру журналістських розслідувань» заблокований через  потужну DDos-атаку

Сайт «Центру журналістських розслідувань» заблокований через потужну DDos-атаку

15 Вересня 2014
7778
15 Вересня 2014
14:39

Сайт «Центру журналістських розслідувань» заблокований через потужну DDos-атаку

7778
Сайт «Центру журналістських розслідувань» заблокований через  потужну DDos-атаку
Сайт «Центру журналістських розслідувань» заблокований через  потужну DDos-атаку

Редакція інформагентства «Центр журналістських розслідувань» у Сімферополі (Крим) повідомляє, що сайт піддається потужним DDos-атакам і тимчасово недоступний. Про це йдеться на сторінці Центру у Facebook.

 

Наразі команда технічної підтримки «Центру журналістських розслідувань» працює над усуненням неполадок.

 

«Центру журналістських розслідувань» нагадує, що 2 вересня було зламано його редакційну пошту.  5 вересня сайт «Центру» був недоступний декілька днів через DDos-атаки. Тоді хостер був змушений тимчасово відключити сервер, розташований в Німеччині.

 

Центр також нагадує, що останніми тижнями співробітників інформагентства викликали для бесід в ФСБ і прокуратуру. «Кореспондент Євген Гаркуша був викликаний для «профілактичної бесіди» в Ялтинський відділ ФСБ, головний редактор видання Валентина Самар - в прокуратуру Сімферополя», - зазначили в Центрі.

 

Нагадаємо, 8 вересня, російські правоохоронці провели обшук помешкання проукраїнської кримської активістки, блогера Єлизавети Богуцької і затримали її для допиту. Після звільнення пані Богуцька виїхала з Криму.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7778
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду