Роскомнагляд заявляє, що готовий зареєструвати кримськотатарський канал ATR

Роскомнагляд заявляє, що готовий зареєструвати кримськотатарський канал ATR

27 Квітня 2015
2356
27 Квітня 2015
14:23

Роскомнагляд заявляє, що готовий зареєструвати кримськотатарський канал ATR

2356
Роскомнагляд заявляє, що готовий зареєструвати кримськотатарський канал ATR
Роскомнагляд заявляє, що готовий зареєструвати кримськотатарський канал ATR

27 квітня голова Роскомнагляду Олександр Жаров заявив, що кримськотатарський телеканал ATR був відключений за ініціативою не російської влади, а самих власників каналу. Про це він сказав під час медіафоруму в Санкт-Петербурзі (Росія), повідомляє видання «Крым. Реалии».

 

«Припинення мовлення телеканалу відбулося за ініціативою власників, які подали відповідну заявку. Ніхто їх відключати не збирався. Я бачу цю ситуацію таким чином», - заявив сьогодні глава Роскомнагляду.

 

Він додав, що холдинг ATR неправильно подавав документи на реєстрацію. «Телеканал збирався подавати документи на реєстрацію. Документи, які були подані чотири рази, всі чотири рази були некомплектними», - сказав пан Жаров.

 

За його словами, кожна спроба подачі документів «супроводжувалися піар-компаніями».

 

Олександр Жаров зазначив, що не бачить політичного підґрунтя в припиненні роботи телеканалу і запевнив, що в разі отримання Роскомнаглядом повного набору документів для реєстрації ATR, ліцензію він отримає.

 

«У нас реєстрація ЗМІ вільна. Зберуть документи, ми їх зареєструємо. Що там відбувалося між місцевою владою та каналом, я не знаю. Якщо вони прийдуть завтра з повним комплектом документів - чудово. Тільки б це сталося», - сказав чиновник.

 

Нагадаємо, 1 квітня всі ЗМІ кримськотатарського медіахолдингу ATR - розважально-інформаційний телеканал ATR і дитячий телеканал Lale («Ляле»), радіостанції Meydan («Мейдан») і «Лідер», інтернет-видання «15 минут» - змушені припинити свою діяльність, оскільки станом на 31 березня жодне з цих медіа не змогло перереєструватися в окупованому Росією Криму за російським законодавством. Роскомнагляд тричі повертав документи без розгляду, щоразу знаходячи в них нові «помилки», які не помітив раніше.

 

19 березня «глава» окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив, що «у напіввійськовий час» робота таких телеканалів як кримськотатарський канал ATR недопустима.

 

Водночас керівництво кримськотатарського телеканалу ATR повідомляло, що мовник готовий позбавитись свого інформаційно-політичного контенту, якщо це дасть змогу перереєструватись за російським законодавством.

 

1 квітня Президент України Петро Порошенко доручив Міністерству інформаційної політики створити умови для роботи кримськотатарського каналу ATR в Україні. Цього ж дня міністр інформаційної політики України Юрій Стець і радник міністра з питань інформаційної політики Криму Сергій Костинський зустрілися з головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим. Сторони обговорили можливість трансляції контенту мовників, що входять до холдингу ATR, на материковій Україні.

 

Тим часом керівництво холдингу ATR заявляє, що не полишає надій перереєструватися за російським законодавством і продовжити мовлення в Криму.

 

Як повідомляа «Детектор медіа», 23 квітня  так званий «прем'єр-міністр» Сергій Аксьонов підписав указ про створення «Общественной крымскотатарской телерадиокомпании» (ОКТРК) , на яку планується виділити більше 177 млн. руб. (близько 79 млн грн) з федерального бюджету. 27 квітня стало відомо, що новий провладний кримськотатарський телеканал у Криму називатиметься «Міллет», радіо - «Ветан».

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2356
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду