Охорона офісу НІСу телеканалу «Інтер» заблокувала вхід до будівлі
Охорона офісу НІСу телеканалу «Інтер» заблокувала вхід до будівлі
Охорона офісу новинного продакшну каналу «Інтер» - НІС - на вулиці Щусєва в Києві, яку пікетують представники майдану, заблокувала вхід до будівлі. Цю інромрацію «Детектор медіа» підтвердив учасник пікету, заступник сотника сотні Лева, який назвався псевдонімом Бунтар.
Водночас він спростував інформацію джерел «Детектор медіа» щодо того, що учасники пікету намагалися штурмувати будівлю та блокувати входи до неї. «Ми стояли тут з 13-ї години. Потім вирішили підійти до дверей. Охорона "Інтера" зреагувала миттєво, зачинившись ізсередини», - розповів Бунтар. Він наголосив, що пікет носить мирний характер.
Тим часом деякі журналісти «Інтера», які не можуть потрапити на роботу, вімовляються надавати коментарі «Детектор медіа».
У ці хвилини біля НІСа пікетувальники скандують «Ганьба!». Перекрикуючи гамір, чоловік, який назвався Бунтарем, наголошує: «Напишіть, що "Інтер" має неодмінно вибачитися за те, що вводив в оману глядачів на Сході та Півдні України. Там до цього каналу особлива довіра, а 5-тий та 24-тий, наприклад, вважають бендерівськими».
Пікет висвітлюють журналісти, зокрема, 5-го каналу та «Громадського телебачення».
Як писала «Детектор медіа», біля офісу НІСа о 13-тій зібралося близько 100 осіб із двох сотень - сотні Лева і Бойової сотні майдану. Вони вимагають звільнити керівництво телеканалу «Інтер» та офіційно вибачитися перед українським народом за необ`єктивні новини, що, на думку пікетувальників, призвело до загострення політичної ситуації у Криму.Також вони наголошують, що канал має припинити трансляцію серіалів і фільмів російського виробництва.
Як підкреслив Володимир Парасюк, майданівці виступають не проти пересічних журналістів «Інтера». «Ми вимагаємо звільнення керівництва телеканалу, аби "Інтер" змінив свою редакційну політику та висвітлював події правдиво», - сказав пан Парасюк.
22 лютого також в ефірі «Подробностей» було оголошено, що невідомі намагаються захопити телеканал. Перед тим, як з цієї причини було перервано ефір, на адресу «Інтера» почали надходити дзвінки обурених впливових глядачів щодо трансляції Харківського з`їзду депутатів усіх рівнів з Південно-Східної України. Працівників каналу евакуювали, згодом вони повернулися на свої робочі місця.
Того ж дня в ефірі «1+1» керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна, коментуючи інформацію щодо можливого захоплення телеканалу, наголосила, що не погоджується з твердженням щодо того, що журналісти «Інтера» маніпулювали, оскільки вони подавали дві точки зору. Відповідаючи на питання, чи вибачаться журналісти перед глядачами, пані Безлюдна сказала: «Так».
Раніше, 21 лютого 16 співробітників НІСу звернулися з відкритим листом до керівництва, у якому заявили про свою незгоду з редакційною політикою каналу. Майже всі журналісти, які поставили свої підписи під зверненням, спеціалізуються на міжнародній тематиці.
«Детектор медіа» звернулася по коментарі до прес-служби «Інтера».
«Детектор медіа»