В Італії вбили спортивного журналіста Луку Еспозіто

В Італії вбили спортивного журналіста Луку Еспозіто

23 Липня 2026
0
1297
23 Липня 2026
08:43

В Італії вбили спортивного журналіста Луку Еспозіто

0
1297
Йому було 53 роки.
В Італії вбили спортивного журналіста Луку Еспозіто
В Італії вбили спортивного журналіста Луку Еспозіто

В Еболі на півдні Італії вбили спортивного журналіста Луку Еспозіто (справжнє імʼя Луїджі). Його обгоріле тіло знайшли на сільськогосподарській ділянці в районі Чоффі. Про це повідомила Європейська федерація журналістів. 

Вважається, що 53-річного Еспозіто спочатку застрелили, а потім підпалили. Його тіло виявила пожежна бригада, яка приїхала на місце події. Загиблого ідентифікували за покинутим неподалік автомобілем. Розслідування проводить прокуратура Салерно. Мотиви злочину наразі невідомі.

Лука Еспозіто працював у Регіональному агентстві з охорони довкілля регіону Кампанія (ARPAC), але був більше відомий як позаштатний спортивний журналіст. Він співпрацював з щоденною газетою La Città di Salerno та телеканалом Otto Channel, а також був головним редактором сайту з новинами футболу Tuttosalernitana.com.

Європейська та Міжнародна федерації журналістів разом з Національною федерацією преси Італії закликали італійську владу провести ретельне розслідування і встановити, чи було вбивство Еспозіто повʼязане з його журналістською діяльністю.

Нагадаємо, раніше цього місяця в Мексиці підтвердили загибель викраденої журналістки Роксани Береніс Гузман Родрігес. Правоохоронці заарештували вісім підозрюваних.

Фото: Tuttosalernitana.com

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
1297
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду