Упродовж  1—7 червня в ефірі телемарафону були депутати лише від «Слуги народу», — моніторинг «ДМ»

Упродовж 1—7 червня в ефірі телемарафону були депутати лише від «Слуги народу», — моніторинг «ДМ»

9 Червня 2026
0
264
9 Червня 2026
14:10

Упродовж 1—7 червня в ефірі телемарафону були депутати лише від «Слуги народу», — моніторинг «ДМ»

0
264
Народних депутатів запрошували в телемарафон чотири рази.
Упродовж  1—7 червня в ефірі телемарафону були депутати лише від «Слуги народу», — моніторинг «ДМ»
Упродовж  1—7 червня в ефірі телемарафону були депутати лише від «Слуги народу», — моніторинг «ДМ»

Протягом 1—7 червня представники владної фракції партії «Слуга народу» становили 100% від усіх «депутатських» студій телемарафону «Єдині новини». Про це свідчить моніторинг «Детектора медіа».

Народних депутатів запрошували в телемарафон чотири рази. Жодного представника з опозиційних фракцій цього тижня в «Єдиних новинах» не було. Водночас в ефірі «Інтера» знову побував депутат Київради від «Слуги народу» Андрій Вітренко.

Представник «Слуги народу» Єгор Чернєв побував в ефірі телемарафону двічі, інші народні обранці були по одному разу.

Серед представників Офісу президента: 

  • радник ОП Михайло Подоляк (загалом на «1+1», «Інтері» і «Ми — Україні» він мав 1 годину і 1 хвилину ефіру); 
  • радник ОП Сергій Лещенко (загалом 20 хвилин на каналах «Інтер» і «Ми — Україна»);
  • заступниця керівника ОП Олена Ковальська (15 хвилин на каналах ICTV з СТБ);
  • уповноважений президента з питань санкційної політики Владислав Власюк (14 хвилин в ефірі «Ми — України»).

Крім того, в ефірі каналу «1+1» двічі повторювали гостьову студію з Подоляком за 5 червня.

Загалом Офіс президента мав цього тижня 1 годину 50 хвилин ефіру (без врахування повторів Подоляка).

В ефірі Суспільного мовника цього тижня народних обранців запрошували 21 раз, 14 з них гостями були  представники владної фракції «Слуги народу», 4 — нардепи з «Європейської солідарності», 2 — представники «Батьківщини». Членів фракції «Голосу» не запрошували.

«Попри таку статистику, в небагатьох цього тижня дискусійних студіях представництво влади і опозиції було дотримано. Крім представників фракцій, одного разу запросили і представника депутатської групи "За майбутнє". Це був Сергій Рудик і в обговоренні він виступав як ветеран війни», — йдеться в моніторингу.

7 червня в розмовній студії говорили з нардепом Романом Грищуком, як з членом Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій, при цьому його титрували як «народний депутат, фракція “Слуга народу”». Водночас ведучі представляли гостя коректно. Фракційну приналежність недоречно згадали того ж дня у представленні депутатки від «Слуги народу» Лесі Забуранної, з якою говорили як зі спостерігачкою на виборах у Вірменії від ПАРЄ.

Марія Мезенцева-Федоренко зі «Слуги народу» побувала в ефірі каналу двічі (як заступниця голови Комітету ВР з питань євроінтеграції і віцепрезидентка ПАРЄ, а ще олин раз як представниця своєї фракції). Усі інші депутати — по одному разу.

Детальніше про висвітлення основних тем тижня, представлення парламентських фракцій і груп у гостьових студіях, прояви політичного піару та російські наративи, токсичних медійних персонажів, порушення основних стандартів інформаційної журналістики в телемарафоні та ефірі Першого каналу Суспільного читайте в моніторингу «Детектора медіа» за посиланням.

Нагадаємо, упродовж 25–31 травня представники владної фракції партії «Слуга народу» становили 100% від усіх «депутатських» студій телемарафону «Єдині новини». Нардепів запрошували шість разів. В ефірі Суспільного мовлення народні обранці побували 30 разів, з них 14 — представники владної фракції «Слуги народу», а ще сумарно 16 разів — парламентська опозиція.

Протягом 18–24 травня представники владної фракції партії «Слуга народу» також становили 100% від усіх «депутатських» студій телемарафону «Єдині новини». Нардепів запрошували в телемарафон шість разів. В ефірі Першого каналу Суспільного мовлення народні обранці були 29 разів. З них 16 запрошень отримали представники «Слуги народу» і 10 — депутати парламентської опозиції.

Фото: «Єдині новини»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
264
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду