
Внаслідок негоди в Харкові пошкоджено склад видавництва Vivat


Внаслідок буревію, який пройшов Харковом та областю в ніч на 13 липня, було пошкоджено склад видавництва Vivat. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила генеральна директорка та співвласниця видавництва Юлія Орлова.
«Чимало книжок затоплено; реальний обсяг збитків зможемо назвати тільки після інвентаризації — ще треба зняти книжки з верхніх стелажів, перевірити нижні й висушити все, що можемо врятувати», — написала Юлія Орлова.
Вона також поінформувала про затримки у відправленні інтернет-замовлень і партій новинок до партнерів.
«Будь ласка, поставтеся з розумінням, якщо ваша посилка прибуде пізніше, ніж зазвичай. Нам треба додатковий час. Співробітники Vivat на зв’язку й оперативно надаватимуть інформацію», — повідомила Орлова.
Окремо генеральна директорка видавництва подякувала українським читачам.
«У час, коли реальність щодня випробовує нас на міцність, ви все одно обираєте українську книжку — підтримуєте авторів, видавців, книгарні. Це надихає не опускати рук навіть під зірваним дахом (в усіх сенсах цієї фрази)», — додала Юлія.
Нагадаємо, 23 травня 2024 року під час ракетної атаки на Харків росіяни вдарили по друкарні видавництва Vivat «Фактор-Друк». Тоді загинуло семеро працівників.
Внаслідок обстрілу у друкарні «Фактор-Друк» згоріли 50 тисяч книжок. Власник друкарні Сергій Політучий заявив, що через ракетний удар по «Фактор-Друк» потужність видавничого ринку в Україні може скоротитися на 40%.
Міжнародний фонд «Відродження» оголосив, що надасть видавництву Vivat терміновий грант для допомоги після російського обстрілу.
Фото: Юлія Орлова / фейсбук
